![]() |
Je vindt ze gewoon in het bos
|
Ze doen t bij mij niet??
|
Heb nog zo'n voorbeeldje gezien een paar jaar geleden. Bus die letterlijk voor de helft in de grond stond (achterzijde) Eruit gegraven, technisch hier en daar wat gedaan en weer vrijwel onveranderd op de weg gezet.
Net zoals een die uit een kanaal werd gevist, ooit door de eigenaar erin laten rollen omdat die er vanaf wilde. Mooi om te zien dat men nog zoveel moeite over heeft om die bussen te behouden. Soort barnfinds maar dan nog geiniger. Leuk dat je ze hier even neer hebt gezet. Hopelijk zijn er van meer van dit soort voorbeelden video's |
3de doet t wel bij mij, en die is nog niet eens in zo'n slechte staat ook! Is wel kaal..
|
Als je weet waar die bussen in vergelijkbare staat nog voor worden verkocht dan is een middagje ploeteren in de natuur geen gek idee.
|
Dit jaar Worthersee via de Loibl-pass naar Sloveniƫ gereden en daar wat binnendoor door kleine dorpjes wat rond getourd.
Op een begeven moment zagen we heel wat kevers aan de straatkant staan. Even gestopt en gaan kijken en wat met de mannen gepraat. Ze waren bezig met het restaureren van een T1, helaas geen foto's van gemaakt zie ik. En ze hadden een kever dan al klaar. ![]() En dit hadden ze zoal nog staan. ![]() ![]() ![]() ![]() Achteraf vind ik het zonde dat we niet meer foto's overal van hebben gemaakt. |
in zweden op de sloop ben ik ook wel een aantal keer een brilkevers en een T1 tegengekomen bomen door de bodemplaten heen gegroeid, mos op het dak en tot de assen in de modder! altijd geweldig als je het tegenkomt! leuke filmpjes ook vooral met die heli !
|
All times are GMT +1. The time now is 09:03. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.