Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Watergekoelde projecten (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Golf 2 bergcup met 5cil Turbo DSG 4motion (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=86325)

DutchWilco 07-06-2011 09:08

Golf 2 bergcup met 5cil Turbo DSG 4motion
 
Sommige van jullie zullen mij al wel kennen, maar de meeste nog niet denk ik. Ik ben Wilco, eigenaar van het bedrijfje dutchbuild.com.
Ik draai alweer een heel poosje mee, maar doe het meeste werk naar het buitenland en heb tot op heden nog nooit geadverteerd.

Mijn huidige project-auto is nagenoeg klaar op een paar dingetjes na die ik wil gaan verbeteren. Ik heb heel lang over dit project gedaan omdat hij tussendoor steeds voor lange tijd in een hoek verdween. Ik hoop met dit opvolgende project steeds rustig door te kunnen werken. Dit kan alleen in de avonduren omdat ik erg druk ben met het werk voor klanten.

Specificaties van mijn huidige auto zijn:

450pk bij 1.8Bar
600NM
Qauife 6-speed Dogbox
4MOTION

Mijn (bijna) afgeronde projectauto:















De auto waar ik een paar maanden geleden mee ben begonnen word volledig als rennsport opgebouwd, maar nog wel straatlegaal. Bassis is een Golf 2 GTI 16V uit 86. De assen komen er onder van een mk5 R32 met 4MOTION. Deze worden aangepast naar de specificaties van de 2010 Seat Leon Supercopa.
De basis motor is een 2.5 5-cilinder lijnmotor uit een US Jetta. Ik heb hier voor gekozen omdat deze geen FSI heeft. Hij word opgebouwd met een 2012 TT-RS krukas, oliepomp enz. en met natuurlijk andere zuigers en drijfstangen en grote turbo. De DSG bak wil ik gaan gebruiken van de RS3 of het laat type TT-RS omdat deze origineel al 600NM aan kan. Hoe het verder zal verlopen zal gaande weg op zijn plaats moeten vallen.





































Mac-Mikus 07-06-2011 09:17

Welkom dit word weer een topic om te blijven volgen zie ik al :thumbup:

Richard 07-06-2011 09:38

Welkom Wilco,

de meeste kennen je project nog an vroeger.. mooi dat deze bijna klaar is.

diep respect voor je werkzaamheden en manier van de lat hoog leggen kwa afwerking en kwaliteit in bouw

knarfmk1 07-06-2011 09:52

zo dat is er idd weer een om te volgen, dik project!

maniacmark 07-06-2011 10:27

more pics more pics more pics!!!
Dit wordt er zeker een om te blijven volgen!:)

René 07-06-2011 10:41

Heb van de blauwe wel eens wat foto`s gezien op je site...erg gave auto met mooie specs, netjes opgebouwd.

Maar je plannen voor de bergcup Golf 2....tering, das echt pure porno!



sipkemk1rs2 07-06-2011 11:04

leuk project dit gaat wel goed komen zie ik wel.

Audi1981 07-06-2011 11:09

Mooi afwerkingsniveau :thumbup:

Vains 07-06-2011 11:30

Dat wordt lekker :thumbup:
Dit topic ga ik zeker volgen!

Nick_J 07-06-2011 11:39

Dit is zeker een topic om te volgen!! Wat een geweldige projecten. Succes met het afronden daarvan! :thumbup:

PimVW 07-06-2011 12:17

Weer n prachtproject erby :) Die Compomotive's staan erg netjes zeg!

Zweiter 07-06-2011 14:35

Supermooi project! Al eens tijden gezet @ 1/4 mile (vliegveld Drachten)? Daar lijkt hij wel voor te zijn gebouwd, proficiat!

Mtdi 07-06-2011 14:53

@Wilco zijn dat kevlar spatboard verbreders?
De koets is ook nieuw,zo te zien.
Dat moet een machtige wagen zijn.

JarnoVWPolo6N 07-06-2011 15:10

Zeer dik project, respect!

DutchWilco 07-06-2011 15:50

Tjongejongejongejonge wat een positieve reacties zeg, Thanks :cheers:

Mijn blauwe Golf is niet een echte sprinter, maar 1 voor evenementen als time-attack/circuit etc. omdat ik veel aan de ophanging heb gedaan en ook de bak is voor op het circuit afgestemd. Ik wil er nog wel een keer mee sprinten om te kijken wat hij daadwerkelijk klaarspeelt op de 400m

Ik ben ook al enige tijd bezig met de auto van Skywalker (bijnaam Michel) :D

We bouwen onze auto's in jaren 80 style met de bijpassende BBS'en enz. Technisch willen we onze auto's klaarmaken met de techniek van vandaag om deze beter te laten presteren. Onze auto's verschillen wel van elkaar, maar de style niet.

Ik heb lang moeten zoeken naar de verbredingsranden omdat deze bijna niet gemaakt worden voor de mk2. Het is geen 100% Kevlar, maar zit tussen het polyester en Kevlar in omdat alleen Kevlar veel duurder is om te maken.

Naast de koets probeer ik ook steeds wat te doen aan de overige delen zodat als hij gespoten is, ik gelijk kan beginnen met het opbouwen.






Der Ghopmeister 07-06-2011 20:30



golf1bart 07-06-2011 20:56

:D vet!!! nog een!! en toch heel anders petje af voor jou! :thumbup:

En ga vooral met foto's zo door.
Groeten Bart

gti-er 07-06-2011 21:20

Ik zeg: dikke respect kerel!
die blauwe is echt super! :thumbup:
heb je geen filmpje van die blauwe toevallig? :cool:

BIVWMK3R32 07-06-2011 21:32

bivw at the see
 
he wilco heb gezien dat alles weer goed gekomen is aan de see,
wie zijn eigenlijk die junkies :) die aan je auto stonden te sleutelen?
wat denk jij ik ben op vakantie wil geen vieze handjes.. :)

maar volgend jaar weer naar de see zeker?

maar dit word ook een dik apparaat zeg!
als ik een paar jaar later begonnen was met de golf 3 was het ook een 5pitter geworden

vdWal. 07-06-2011 21:53

Erg benieuwd hoe dit gaat lopen! ziet er super goed uit tot zover en de huidige auto is ook top :cool:

Pewi Vwteam 07-06-2011 21:54

kijk deze project volg ik nou graag zelf alles aanpassen en maken dat vind ik nou super! deze ga ik zeker volgen top project wilco!

DutchWilco 07-06-2011 22:46

Quote:
Originally Posted by BIVWMK3R32
he wilco heb gezien dat alles weer goed gekomen is aan de see,
wie zijn eigenlijk die junkies :) die aan je auto stonden te sleutelen?
wat denk jij ik ben op vakantie wil geen vieze handjes.. :)

maar volgend jaar weer naar de see zeker?

maar dit word ook een dik apparaat zeg!
als ik een paar jaar later begonnen was met de golf 3 was het ook een 5pitter geworden



Is idd goedgekomen, en was niet goedkoop, maar we konden wel weer verder. Er was 1 binnen kyneet kapot gedraaid gek genoeg. Ik was echt bang dat het mijn diff was omdat ik er vanuit ging dat ik nog verder had moeten kunnen rijden met een sperr daarin, maar niet. Ik heb er een worm-sperr inzitten en die spant z'n eigen op om zo het vermogen te verdelen, maar als er 1 aandrijfas breekt of niet meedraait gaat dat niet. Je had nog gezegd dat jullie geen binnenste mee hadden dus vandaar toch maar bij de dealer laten maken. Als je goed op de foto's kijkt zie je mij ook aan het werk. De spoilerd moest er weer onder en had alle homokyneetvet weer verwijderd. Kwamen heel veel mensen daar met panne en heb er nog een paar polen gesproken die later nog terug kwamen om een kalender te brengen, echt super hoe we geholpen zijn en hebben er veel aardige mensen ontmoet.

Ikke aan het werk:



De 2 uit Polen die later nog terug kwamen om een kalender te brengen:




Die junk is een serieus goede en erg nette monteur vreemd genoeg. Hij werk echt netjes en gedreven. Ik verbaasde mij hoe het daar in zijn werk gaat, want zij beginnen daar echt met vegen en opruimen als ze van school komen.
Daarna moeten zij zich gaan bewijzen en komen zo verder. 1 jongen kreeg me daar op z'n kl... omdat hij de stalen velgen van een caddy niet met een momentsleutel had aangedraaid. Toen hij klaar was met mijn auto moest zijn chef er een rondje mee rijden met hem er naast voor goedkeuring, en was erg grappig toen hij er weer uitkwam. Hij bleef maar het F.. woord roepen :D

We gaan volgend jaar waarschijnlijk met een grotere groep en 1 weekje eerder. Ben de airride wel een beetje zat :rolleyes: Die week eerder schijnt er ook veel minder politie te zijn wat veel beter is. Ze kunnen wel Gummy Gummy blijven roepen, maar met tien pino's om elke bocht laat je het wel uit je hoofd :(

Jullie hadden alles weer goed voor elkaar, en nog bedankt voor het helpen aan een inrijkaart, want scheelde een hele lange rij wachten, thanks :thumbup:

joostvw 08-06-2011 00:13

Damn wat een vet project!
5 cilinder staat ook nog steeds op mn verlanglijstje ;)

vwmotorsport 08-06-2011 02:13

wat een werk zeg is straks een compleet nieuwe was ik maar zo handig haha

2sneaky bora 08-06-2011 02:39

zeker een zeer mooi project.

Ik zal ook je bedrijfje ff volgen
wie weet kan je nog iets betekenen voor me
custom made spullen voor mn project

succes en ik blijf m volgen

gr andy

De Pul 08-06-2011 20:45

gaaf,deze blijven we volgen:thumbup:

vwmk2driver 09-06-2011 13:26

Zeer leuk project.

Weer een handige vakman, die zelf alles bedenkt/maakt en test ! zo zie ik ze graag.
groot gelijk dat je geen fsi neemt, schiet je ook weinig mee op, alleen een hoop extra werk.

Ik blijf je project zeker in de gaten houden,

MauSeR35 23-06-2011 22:39

Idd, zeer mooie projecten allemaal!

floris-jan1 23-06-2011 23:24

Geil project zeg:O Dat gaat straks Hârd!!

JerryGT 24-06-2011 17:00

Ziet er netjes uit!

Maar wat voor draagarmen zijn dat nou die je gebruikt?

DutchWilco 10-07-2011 18:06

Quote:
Originally Posted by JerryGT
Ziet er netjes uit!

Maar wat voor draagarmen zijn dat nou die je gebruikt?



Hallo JerryGT,

Deze draagarmen zijn van een Golf mk4 R32, en zitten ook op het eerste model Audi TT en S3. Deze passen in het originele Golf mk3 VR6 subframe en waarschijnlijk in alle mk2 en mk3 subframes, maar heb ze niet overal in gepast.
Op deze manier passen ook de fusees van de Golf mk4/5/6 en dat iswaarom ik deze gebruik. Ikga de complete achteras, er van een Golf mk5 R2 onder bouwen en is 5x112. Dus ook voorzijde moest worden ge-upgrade ;)

DutchWilco 10-07-2011 18:37

Ik begin gelukkig weer wat tijd te krijgen op de zaterdag, waardoor ik verder kan met mijn eigen hobby-project. We zijn nog wel bezig om de puntjes op de i te zetten bij mijn Blauwe Golf omdat hier een fotoshuut van gemaakt gaat worden voor in de VWperformance. Ik wil wel aan deze racer doorwerken, want ik hoop volgend-jaar zomer toch wat te kunnen gaan testrijden, maar zit het tegen, duurt het gewoon wat langer, want ook ik moet er hart voor werken en sparen ;)

Ik heb de voorpoot rechts-voor voor 95% klaar en kon niet verder met de linkerkant omdat ik toch verder wil met de originele TT-RS- of RS3-motor en DSG-bak. Dit omdat deze nieuwe DSG standaard al 500NM aan kan en zelfs 600NM schijnt geen probleem te zijn. Dit is een beetje waar veel mensen op zaten te wachten, en ook ik, omdat hier niet tegen te schakelen is.
Ben verder gegaan met de tunnel omdat deze vervangen moest worden door 1 uit een G60 of Syncro. In het schutbord zit een groot gat omdat ik hier veel ruimte wil maken voor het afvoeren van de hitte van de turbo enz. De Turbo zou er tussen moeten passen, maar bij een racer is de hoofdregel toch wel dat je overal goed bij moet kunnen, en ik heb best wel veel last van de hitte in mijn blauwe Golf waarvan ik de temperatuur ook naar beneden wil hebben.












En dan nu de tunnel:





























Martyn_86C 10-07-2011 20:38

Wordt een dik apparaat!! Ben nu al benieuwd naar de eerste filmpjes! ;-)

Tot die tijd topic maar volgen en kwijlen naar de foto's!! Wat een afwerkkwalteit!!

Keep us posted!!

Thomas 11-07-2011 06:22

Zo'n prachtige motoren die 5 cilinders!

Deze blijf ik zeker volgen!

riendert 11-07-2011 15:34

Wilco, prachtig dit!

Merijn

polonick 12-07-2011 04:23

dit is een heel dik project om te volgen ga zo door echt super

Sjeesbeest 03-08-2011 20:05

Sjips, dat is weer een serieus project !! Succes met je (om)bouwproject.

Herm Schreurs 04-08-2011 23:00

Een woord:

RESPECT
Weer een zeer mooi project Wilco, maar dat ben ik ook niet anders gewend :thumbup:

Ga zo door kerel!

antoine91 11-08-2011 19:15

wooow echt respect voor jou werk!!!, ik ben erg benieuwd naar je volgende update:D

brabomk1g60 11-08-2011 19:28

knap staaltje vakmanswerkt, begrijp dat je het druk hebt met andere dingen :thumbup:


All times are GMT +1. The time now is 09:47.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.