Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Meetings verslagen (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Motorshow Essen 2009 (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=62730)

Crosne 29-11-2009 14:18

Motorshow Essen 2009
 
Ik ben gisteren even naar de Motorshow in Essen geweest. De mensen die vaker geweest zijn (en dit jaar weer gaan), zullen opmerken dat het opvallend leeg is. De hal met autofabrikanten is er niet meer, om de hal toch maar te vullen hebben ze het ingericht als kartbaan. Essen gaat helaas elk jaar achteruit, ben benieuwd wat er volgend jaar overblijft, ook omdat er sprake is van een grote nieuwe autobeurs in Duitsland.

hier in elk geval toch een paar ploaties:
















De rest op www.vw-speed.nl

BobbyEdition1 29-11-2009 14:36

We gaan het zien dinsdag...

Maar ook geen VW / Audi stand dus meer?

Was de BBS stand er nog?

BobbyEdition1 29-11-2009 14:52

Hmmm... ff de foto's bekeken,
maar op die dikke Benz en die hotrods na kan ik er niet veel soeps ontdekken...

Maar toch gewoon gaan dinsdag :D

Theowob 29-11-2009 16:16

Ik ben gisteren voor de eerste keer geweest. Dit is tevens de laatste keer.
Het lijkt wel een koplamp-achterlicht-tupperware autobeurs. (zonder mega veel auto's)
De merken auto's waren er dit jaar niet. (Behalve Alfa en de Skoda)
Alleen de broodjes hamburger en het bier waren goed. :thumbup:



























Alberto 29-11-2009 16:37

niks gemist dus , door ziekte van mijn broer zijn we niet geweest dit jaar (zou 1e keer weer worden na 2 jaar afwezigheid)
Essen heeft ook last van de crisis dus , tijd voor wat nieuws

brabomk1g60 29-11-2009 18:37

Quote:
Originally Posted by theowob
Ik ben gisteren voor de eerste keer geweest. Dit is tevens de laatste keer.
Het lijkt wel een koplamp-achterlicht-tupperware autobeurs. (zonder mega veel auto's)
De merken auto's waren er dit jaar niet. (Behalve Alfa en de Skoda)
Alleen de broodjes hamburger en het bier waren goed. :thumbup:


Nou ik ben vandaag weer eens geweest na een paar jaar niet te zijn geweest en ik ben het helemaal met je eens essen is zeker niet meer dan wat het is geweest, grootste hal (hal 3) is al niet meer in gebruik en voor de rest zover als je kunt kijken lichten lichten en lichten oja audio van de aldi en lidl ook genoeg te vinden.
We zijn 1 keer rond gelopen toen de spullen gekocht die we moesten hebben en toen maar weer naar huis gereden.

ReBo 29-11-2009 19:15

Is de bovenverdieping nog wel redelijk gevuld ?! Er stonden daar altijd van die kraampjes met gereedschappen en ander soort prullaria . . .

c@briodriver 29-11-2009 19:15

essen had last van de crisis; duitse merkenhal was er nie dus.....tja relatief veel koopjeswaar......en dan ook nog eens een sd kaartje vergeten met als gevolg weinig foto's kunnen schieten





















en ja...ook nog enkele auto erop gezet:














N!jntje 30-11-2009 12:39

het was leuk om een xtje mee te maken :thumbup: had nog geen evenement gehad waar ook vrouwen zo dr bij liepen als daar rondliepen :cool: de 1 was echt :eek: de ander was echt :confused: maarja dat hou je toch wel

porsche drift @ essen motor show
toch leuk zown 3,6 L porsche :thumbup:

ben zine 30-11-2009 17:47

Heb even gegoogled op KW / autobabes........






LRR 30-11-2009 18:33

Daar lopen genoeg n**kp*ppen rond.....pffff

GEENGTI 30-11-2009 20:18

Vandaag voor de 12e keer geweest...heb lang bij de wat oudere auto's gekeken. Het is niet meer wat t geweest is. Begint steeds meer op Speed & Design te lijken.

Was wel een gezellige dag, ik heb 2 WOB emblemen gekocht en een maat van me een grille zonder logo voor zn W8.

bivw 16vg60 30-11-2009 21:09

wij zijn ook geweest is idd niet veel meer lang niet wat het was kwa auto,s ect
heb wel bij sandler mijn uitlaat onderdelen bij elkaar gesprokeld
en erg gelache maar dat is elk jaar weer het zelfde

classic-edition 30-11-2009 21:14

Hmmmm zo te lezen hoef ik er dus geen spijt van te hebben dat ik dit jaar een keertje over zal slaan.Gelukkig dan maar.

The Skinnmeister 30-11-2009 21:16

Vandaag ook naar Essen geweest, viel me idd op dat de grotere merken VW, Audi, BMW, Mercedes ed erniet waren. 1 hal compleet dicht en de andere hal omgebouwd tot drift arena. Vond het toch wel een beetje tegenvallen, desalniettemin een zeer geslaagde dag gehad met de nodige pinten :thumbup:
Hier enkele fotos:
















Tjeerd 30-11-2009 22:01

Wij waren er ook vandaag, Sixpak en de friesland delegatie nog gezien. Gerard, nog gelukt met de BBS?

Beste prijs die ze voor die scirocco vragen!



Het was inderdaad minder dan voorgaande jaren, volgend jaar maar een alternatief zoeken..

@Chris Welke andere autoshow

Crosne 30-11-2009 22:31

Er gaan geruchten dat er een "bodensee" achtig iets in de buurt van Dortmund komt.

De Pul 30-11-2009 23:15

hehe ik ben ook weer thuis...heb me er prima vermaakt en leuke spullen voor de racer gekocht.wat me wel opviel waren de enorme prijsverschillen tussen aanbieders voor exact dezelfde spullen....en idd beste prijs voor die rocco 9900euro,maar was wel een juweeltje:thumbup:
die roestige golf bij H&R was trouwens uber:cool:

tonni 01-12-2009 00:31

Het is mij niet echt tegen gevallen vandaag, wel wat rustiger en iets kaler als voorheen maar toch wel de moeite waard.
Weinig 'nieuws' gezien verder, veel van hetzelfde...

Tjaap 01-12-2009 00:36

Quote:
Originally Posted by Tjeerd
volgend jaar maar een alternatief zoeken..

techno classica,... ook in Essen. 2 jaar terug geweest en sindsdien geen zin meer in de motorshow.

mverh85 01-12-2009 01:51

Wij waren er op de maandag samen met de Pul en Mitta van het forum hier heen gereden. Erg gezellige en leuke dag gehad daar, zoals velen al aangeven was er niet veel "nieuws" te zien. Toch heb ik daar toch maar even wat spulletjes meegenomen die ik niet kon laten liggen voor die paar centen.
Mijn fotóos volgen nog, eerst even lekker slapen :)

vw roadwarrior 01-12-2009 06:20

Hmmzz,word dus idd echt minder.
Kan ik weer rustig slapen dat ik niet heen ga.

Mitta 01-12-2009 17:01

http://s411.photobucket.com/albums/...torshow%202009/

Mijn foto's...

mverh85 01-12-2009 18:35




































Hier de rest van mijn pics : http://www.mijnalbum.nl/Album=YU6Y3HEG

BobbyEdition1 01-12-2009 19:55

Vandaag geweest.
Was een leuke dag met de mensen die ik was,
maar Essen zelf had niks te bieden.

Als er volgend jaar geen VW / Audi stand etc. meer is ga ik sowieso niet meer!

Tom-Mk2Vr6 01-12-2009 20:49

Ik vond het ook niet veel bijzonders dit jaar...

Jammer dat de merken hal er niet was idd. Verder stond er ook al weinig bijzonders.

Die oranje Golf 1 16v was de moeite nog wel waard, en er stonden wel wat leuke hot rods, maar verder was ik er al gauw uit gekeken.

vwMD 01-12-2009 22:01

ben gisteren(maandag) heen geweest voor de eerste keer ik moet zeggen het zag er goed uit.
Mooie auto en lekker grote hallen waar je mooi kunt kijken
ook nog 2dingen gekocht een tshirt met golf gti er op en een vw overal

mvg

Mitta 01-12-2009 22:17

Ik heb het afgelopen maandag toch naar me zin gehad, iedereen zit te zeuren over dat de merken er niet waren maar dat boeide mij niet want daar kom ik tenslotte niet voor... Want als ik die wil zien ga ik wel naar de locale dealer :D

Genoeg mooie amerikanen, oldtimers en tuning bakken gezien! Tuurlijk staat er ook tuperware tussen, maar dat hou je toch wel :) Uit eindelijk tussen al de tuperware die aangeboden word toch nog wat leuk spul gevonden/gekocht...

Hieronder een paar foto's:










En meer foto's onder deze link:
http://s411.photobucket.com/albums/...202009/?start=0

richard-polo 02-12-2009 11:44

Quote:
Originally Posted by De Pul
.wat me wel opviel waren de enorme prijsverschillen tussen aanbieders voor exact dezelfde spullen....


:confused:

das toch altijd al zo geweest!! ;) zelfs hier in nederland merk je dat verschil goed.
kijk eens op ebay,de daar zie je het verschil pas goed.

Ik ben blij dat ik er geen tijd voor uitgetrokken heb als ik dat zo lees allemaal!

d-ick 02-12-2009 16:34

Ben gisteren geweest.Het was wel leuk maar vond wel dat sommige standhouders behoorlijk opdringerig waren met het aanbieden van hun spullen.Met simpel 'nee,geen interesse"kwam je er niet van af :screwy:

wiljan 02-12-2009 16:48

al jaren achter elkaar geweest, dit jaar dus maar niet

Ward 02-12-2009 18:45

Wij van VW Club Parkstad waren dit jaar ook weer van de partij.

Foto's zijn te vinden op http://www.vwclubparkstad.nl/photos.html.


Een voorproefje:




























































sixpack 02-12-2009 19:10

49 k voor die T1 ....
hij was wel mooi maar 49k mooi .. :rolleyes:

hajee 02-12-2009 19:26

voor dat geld moet ie tenminste met z'n bek op straat liggen.. :-)

jeroen doli 02-12-2009 19:57

Net trug van essen, ben nu al 5 jaar oprij geweest en iedereen die loopt te zeuren, in die 5 jaar zie je eigenlijk wijnig nieuw ja alle nieuwe modellen die aangepakt zijn maar voor de rest is het elke keer bijna het zelfde.

maar daar voor ga je niet naar essen, het is gewoon dagje uit hapje eten, gezellig ouwe hoeren met de jongens met wie je ben pilsie pakken boven bij balfsteiner tent :D altijd goed ( 2.5 uur gezeten ) :screwy:

tuurlijk is het minder als andere jaren maar het was wel weer top gezellig met de groep waar mee we waren, nog wat kleine gekke dingen gekocht maar niet veel bijzoners.

Gr jeroen

Jurgen Santana 02-12-2009 20:15

Quote:
Originally Posted by jeroen doli
Net trug van essen, ben nu al 5 jaar oprij geweest en iedereen die loopt te zeuren, in die 5 jaar zie je eigenlijk wijnig nieuw ja alle nieuwe modellen die aangepakt zijn maar voor de rest is het elke keer bijna het zelfde.

maar daar voor ga je niet naar essen, het is gewoon dagje uit hapje eten, gezellig ouwe hoeren met de jongens met wie je ben pilsie pakken boven bij balfsteiner tent :D altijd goed ( 2.5 uur gezeten ) :screwy:

tuurlijk is het minder als andere jaren maar het was wel weer top gezellig met de groep waar mee we waren, nog wat kleine gekke dingen gekocht maar niet veel bijzoners.

Gr jeroen


That's the spirit, een kleine delegatie van MIVW gaat morgen op pad. ik verheug me nu al op de dubb. Whopper kaas die als avondeten dienst gaat doen:D

Audilimburg 02-12-2009 21:04

Wij zijn net ook terug uit Essen. Inderdaad jammer dat de merken hal er niet was. Hier staan toch meestal alle dikke Audi's en VW's bij elkaar en die zie je niet zo maar bij de dealer staan.

Anyway, wij hebben ons net als de afgelopen 7 jaar weer goed geamuseerd. En wat die Tupperware betreft...die was er altijd al, alleen begin je daar op een bepaalde leeftijd gewoon minder interesse voor te krijgen.
Mijn tip...sla de Tupperware stands over en je hebt nergens last van.
Er was genoeg leuks te zien en wij vonden het weer een geslaagd dagje uit. :thumbup:

Martyn 02-12-2009 21:51




gaaf ding is dat nou 18'' ???

:)

VWJYI 03-12-2009 11:37

Ik vond die driftende m5 toch wel het hoogte punt van de dag.... Niet meer normaal hoe hard die rond ging op die kleine baan. Voor de rest vond ik het een beetje tegenvallen.

B-ram 03-12-2009 18:26

die bbs zijn 17 inch volges mij...18 inch heeft langere spaken..


All times are GMT +1. The time now is 19:19.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.