Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Meetings data (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   11 t/m 13 september - VW Team.nl Summermeet 2009 ~ Kring van Dorth (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=51475)

koenb 08-02-2009 20:36

11 t/m 13 september - VW Team.nl Summermeet 2009 ~ Kring van Dorth
 
Daar is ie dan!
De datum van de 4e international VWTeam Summermeet 2009!!!




Op vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 september 2009 zal camping de Vlinderhoeve in Kring van Dorth (bij Deventer) weer vol staan met strakke bakken, old school wagens en snelle bolides van de VAG familie.

Vrijdag 11 september is de aankomstdag voor onze weekendgasten, hiervoor moet echter wel van tevoren ingeschreven worden. De inschrijving gaat open op 1 mei en gaat dicht wanneer we vol zitten. Wees er dus snel bij! Wanneer de inschrijving open is kun je je gemakkelijk aanmelden via onze site www.vwteam.nl/inschrijving.php !

Op Zaterdag 12 september is het terrein ook open voor dagbezoekers. Traditioneel is de zaterdag een erg gezellige dag waarbij je kunt genieten van al het 'brullend schoon' om je heen, een babbeltje maken met andere bezoekers, genieten van een halve koe op de BBQ, een pilsje drinken op de feestavond of bij de eigen tent etc etc.

Uiteraard zullen er ook weer een aantal stands zijn met mooie gadgets voor je auto en de bekende DB Drag. 's Avonds is er voor onze weekendgasten weer een partynight! Ook weer net zo gezellig als jullie van ons gewend zijn!

Zondag 13 September gaan we knallen! Mooie auto's, stands, BD-Drag & show en shine waar diverse prijzen in te winnen zijn, lekkere muziek en heerlijke hapjes & drankjes.

Openingstijden
Vrijdag 11 september: aankomst weekend gasten vanaf 15:00 uur.
Zaterdag 12 september: meeting dag 1 van 10:00 tot 17:00 uur.
Zondag 13 september: meeting dag 2 van 10:00 tot 16:30 uur.

Standhouders
We hebben inmiddels al een aantal standhouders gevraagd. Daarnaast zijn wij benaderd door enkele standhouders die een plekje willen hebben, maar er is nog ruimte! Wil jij ook met een stand op dit evenement aanwezig zijn, neem dan contact op via www.vwteam.nl/contact.php of via de mail. We proberen zoveel mogelijk verschillende stands neer te zetten om een divers aanbod te krijgen en dat standhouders niet met afbraakprijzen mensen hoeven te trekken.

Hier alvast een paar handige links:
Foto's van 2008
FotoFilmpje van 2008
Website: www.vwteam.nl
Inschrijfpagina (vanaf 1mei)
Vwteam forum
Heb je andere vragen: mail naar info[at]vwteam.nl

koenb 24-03-2009 19:26

Plaatje bij het praatje!! ;)

Theowob 24-03-2009 22:59

Wij zijn zeker weer aanwezig.

koenb 08-05-2009 17:37

Sinds 1 mei is de inschrijving voor de Summermeet 2009 van start gegaan. Dit jaar is deze beschikbaar in maar liefst 3 talen: Nederlands, Duits en Engels. Let op, alleen als weekend bezoeker dien je je in te schrijven, inschrijving is niet nodig als je alleen één dag komt.

Ook hebben we dit jaar een Veelgestelde vragen sectie (FAQ). Hierin vind je antwoorden op vragen die voorgaande edities vaak gesteld zijn. Mocht jouw vraag er niet tussen staan, plaats dan een bericht in ons forum of stuur een mail naar meeting at vwteam punt nl en we zullen jouw vraag zo snel mogelijk beantwoorden. Ook plaatsen we jouw vraag in de FAQ.
Voor meer algemene info kan je kijken op onze site!

Dit jaar hebben we een verbeterde indeling van de campingvelden en het meeting terrein. Voor trouwe bezoekers kan het dus voorkomen dat de plaats van voorgaande jaren niet meer beschikbaar is. Ook plannen we wat extra vermaak, wat dat is blijft nog even een verassing. Wel kunnen we zeggen dat hier ook prijzen mee te verdienen zijn.
Uiteraard zijn de vertrouwde activiteiten als de Show & Shine, DB Drag en de onderdelen- / dealermarkt weer aanwezig.

Wil jij deze meeting niet missen, schrijf je dan NU in en verzeker jezelf van een plaats op onze camping!!

Groeten, meeting crew vwteam.nl


ps. De eerste inschrijver van dit jaar kan je al niet meer zijn ;)

Sponze® 10-05-2009 10:30

We'll meet again. Misschien wel met een
grotere club dan vorig jaar ;)

Vrouwtjes mooi in de huisjes en wij in t tentje :D

vwteam 26-05-2009 17:20

Ja mensen de inschrijvingen gaan hard :wee:
Hoe meer auto's en personen hoe meer gezelligheid :cheers:

vwteam 31-05-2009 20:48

Quote:
Originally Posted by Sponze®
We'll meet again. Misschien wel met een
grotere club dan vorig jaar ;)

Vrouwtjes mooi in de huisjes en wij in t tentje :D



Jij hebt het wel mooi voor elkaar dan! De indeling van de velden zal nog beter zijn dan de voorgaande jaren en ook het showveld voor auto's zal groter zijn dan ooit. Auto's kunnen ruimer staan zonder dat je last hebt van elkaars deuren en de camping zal groter zijn en een ultieme sfeer uit gaan dragen!

Ook hebben we meer vermaak op zaterdag voor de weekend gasten .......een leuke uitdaging .... ;)

koenb 27-06-2009 22:46

De (voorlopige) lijst met te winnen bokalen (Pokalen voor de Duitsers hier) staat online. Dit jaar een 'Best of ... ' op de zaterdag (gratis!). Een lijst met prijzen te winnen voor de weekend bezoekers. En op de zondag een Show & Shine op basis van een diversiteit aan categorieën (inschrijving benodigd). De totale lijst met prijzen telt nu 75 stuks. We hebben uiteraard veel aandacht besteed aan deze lijst, om een zo goed mogelijke verdeling te maken qua categorieën. Het kan natuurlijk zijn dat we in een later stadium nog aanpassingen maken (dat zullen dan altijd meer te winnen prijzen worden ;) ), dus houd de site goed in de gaten.

Nieuwsgierig ? klikken maar :D

Ernst747 07-07-2009 11:31

Hallo VolksForummers,

even een updateje van het Zomertreffen. We zijn inmiddels ruim door de 100 aanmeldingen heen, van gasten die voor het hele weekend komen (exclusief onze eigen leden)!! Met onze eigen crew erbij is het terrein voor weekend gasten al voor ongeveer 70% gevuld :D !! Mochten jullie nog met een hele groep willen komen om er een leuk weekend uitje van te maken, schrijf je dan snel in op de Summermeet pagina. Voorgaande jaren hebben we de inschrijving vroegtijdig moeten stoppen omdat het terrein vol begon te raken.

Het camping terrein is nog mooier dan vorig jaar met 4 grote velden, ipv de wat kleinere versnipperde velden. Het show terrein voor dagbezoek (en waar je ook als weekend gast jouw auto kunt showen) is ook van 2 kleinere veldjes verhuisd naar 1 hele grote. We hebben geen deurtje aan deurtje parking in lange rijen maar een mooie 'free parking zone' waarbij je binnen een kader je auto zo neer kunt zetten als je zelf wilt, je kunt zelfs een partytentje neerzetten als je dat wilt. Ook maken we geen onderscheid tussen de dikste showcar's en de rest, zodat mensen die in groepen komen bij elkaar kunnen staan en er geen druk gedeelte is met alleen showcars en ander deel waar 'de rest' staat, elke auto is het bij ons waard een mooie plek te hebben!!

Daarnaast geven we over heb weekend 75 prijzen weg (misschien nog meer, maar minimaal 75) en hebben we uiteraard al een aantal stands bevestigd gekregen (zie standhouderpagina). Verder uiteraard een grote snackwagen, vermaak voor op de zaterdag, show & shine, db drag, db show cars, een partynight en nog veel meer.

Wil je zien wie en welke clubs er al ingeschreven staan kijk dan hier, ben je klaar met alle bovenstaande onzin :) en wil je gelijk inschrijven voor het hele weekend klik dan hier.

We hopen jullie te mogen verwelkomen op 11, 12 en 13 september!!

vwteam 24-07-2009 18:18

@TheoWob heb je de flyers ontvangen? :cool:
Als het zo door blijft gaan komt de camping goed vol te staan, we zijn door de 130 inschrijvingen heen :rock:
Wil je er ook bij zijn schrijf je dan nu in!

Tot september :cool:
www.vwteam.nl

Theowob 24-07-2009 21:00

Heyyy,
Ja, ik heb deze week de flyers ontvangen en al verschillende weer verstuurd.
nog bedankt hiervoor.
Succes

joossie 24-07-2009 22:18

Quote:
Originally Posted by theowob
Heyyy,
Ja, ik heb deze week de flyers ontvangen en al verschillende weer verstuurd.
nog bedankt hiervoor.
Succes



Ha ha ik geloof dat Theo de hele tent wel vol kan hangen ondertussen met alle verschillende flyers van alle meetings...... tipje ook wel leuk als achtergrond van de stand.

koenb 24-07-2009 22:40

Nieuwe betalingen zijn weer verwerkt! :D
Het gaat weer lekker!! :thumbup:

http://www.vwteam.nl/summermeet.php?page=deelnemers

vwteam 26-07-2009 18:24

Quote:
Originally Posted by theowob
Heyyy,
Ja, ik heb deze week de flyers ontvangen en al verschillende weer verstuurd.
nog bedankt hiervoor.
Succes



Nee jij bedankt!! :thumbup:

Ernst747 11-08-2009 23:09

Mensen, wat weinig views en reacties......jullie mogen wel een replytje achterlaten, we bijten niet hoor :)

VWFARMER 13-08-2009 12:24

Quote:
Originally Posted by Ernst747
Het camping terrein is nog mooier dan vorig jaar met 4 grote velden, ipv de wat kleinere versnipperde velden. Het show terrein voor dagbezoek (en waar je ook als weekend gast jouw auto kunt showen) is ook van 2 kleinere veldjes verhuisd naar 1 hele grote. We hebben geen deurtje aan deurtje parking in lange rijen maar een mooie 'free parking zone' waarbij je binnen een kader je auto zo neer kunt zetten als je zelf wilt, je kunt zelfs een partytentje neerzetten als je dat wilt. Ook maken we geen onderscheid tussen de dikste showcar's en de rest, zodat mensen die in groepen komen bij elkaar kunnen staan en er geen druk gedeelte is met alleen showcars en ander deel waar 'de rest' staat, elke auto is het bij ons waard een mooie plek te hebben!


Hebben jullie hier ook foto's van.
Want op jullie website staan nog de oude

Ik heb er zeker wel weer zin in.
We gaan zeker weer voor de Best of Camping Best of Weekend.
Die hadden we de afgelopen twee jaar ook.
En dat was .. :: VW DUB Edition :: ..
En we gaan goed uit pakken.
Dat je het alvast weet

groetje's

Ernst747 13-08-2009 18:32

@VW Farmer:

De foto's van het terrein zullen niet zoveel verschillen. We gebruiken niet dezelfde opzet en het veld wat vorig jaar showterrein was, wordt nu ook camping (volledig :wow: ).

Het naastgelegen terrein wat showveld 2 was, wordt nu één zeer groot showveld, met free parking, feesttent, stands, db en zaterdag activiteit!!

Ruime velden






Showveld, nu ook camping



Schone douch en toilet facilliteiten






En voor de duitse bezoekers


VWFARMER 14-08-2009 08:48

Allen ben ik wel nieuweschierig waar wij (VW DUB Edition) samen met VAG-Ã*-Holics komen te staan????? :dance:

Kan je daar al wat over vertellen ;)

ErwinZ 18-08-2009 18:23

Hier ben ik zeker bij! Moet ook wel, is zowat naast de deur :D

Theowob 18-08-2009 18:40

Ik heb er echt super veel zin in, alleen ben ik deze keer niet met de Golf I.
Ik ga deze keer met de Passaterrari.

thijstheunissen 18-08-2009 20:37

hier ben ik ook bij;)

Ernst747 20-08-2009 18:02

Quote:
Originally Posted by VWFARMER
Allen ben ik wel nieuweschierig waar wij (VW DUB Edition) samen met VAG-Ã*-Holics komen te staan????? :dance:

Kan je daar al wat over vertellen ;)


NAAST ELKAAR :)

Roy-16VT 20-08-2009 20:57

Ben er dit jaar niet bij ivm dat ik dan vakantie heb en als ik terug kom uit engeland de auto uit elkaar gaat.

Sponze® 20-08-2009 21:58

Wij staan ook weer op t lijstje :)

Vrouwtjes bij ons in de tent :tongue: :D

loco-vr6 24-08-2009 20:31

hehe, eindelijk betaald....

de g40 en de Rocco einzer zullen er zijn ;)

vwjopie 25-08-2009 06:43

Quote:
Originally Posted by loco-vr6
hehe, eindelijk betaald....

de g40 en de Rocco einzer zullen er zijn ;)


Goedzo schatje

VWFARMER 26-08-2009 07:45

Het word zo te zien weer een gezellige boel. :thumbup:

leonoudewesseli 31-08-2009 12:17

is dit de moeite waard jongens? Anders :drive: ik er ook ff heen :wink:

wat moet ik me er van voorstellen? Hoeveel auto's komen er +- ?

ik ben bij de meeting in hellendoorn geweest, en dat was perfect! :thumbup:

heb de pics gezien, dat ziet er goed uit :thumbup:

gr

leon

vwjopie 31-08-2009 14:08

wij gaan erheen vanaf de eerste dag en het is altijd super vooral als je het weekend gaat.

hoeveel auto's weet ik niet maar zag dat er al 167 weekend auto ingeschreven staan.
daar komen de dagjes auto's nog bij...

Ernst747 01-09-2009 13:35

De hoeveelheid auto's / mensen die je kunt verwachten op de zaterdag en zondag overdag zullen afhangen van het weer. We hebben iig plek voor bijna oneindig veel auto's dus iedereen is van harte welkom.

Het aantal weekend bezoekers (auto's) zal ongeveer uitkomen op 185 á 200, aantal mensen 300+. Dat is nu ongeveer de prognose 170 bevestigde bezoekers, gecombineerd met de nog openstaande en alle mailtjes die we dagelijks nog krijgen met de daarin de vraag of er nog plek vrij is op de camping!

Hopen op goed weer (de verwachtingen zijn goed) en dan zitten we bomvol!

Tot 11, 12 & 13 september :)

leonoudewesseli 02-09-2009 14:22

oke, klinkt goed!

we komen vanuit almelo, dus goed te doen!

Verder nog iets te beleven / doen? Rollebank, vreettent, poetsspul, wieltjes, tekoop?

ik zal de link overigens ook ff doorspitten :wink:

gr

leon

Ernst747 02-09-2009 14:30

Zie hier de infopage over de Summermeet 2009:

http://www.vwteam.nl/summermeet.php

Show & Shine (totaal 97 prijzen te winnen)
DB Drag en DB Showcars
Stands die aanwezig zijn kun je hier vinden >> http://www.vwteam.nl/summermeet.php?page=standhouders (en we zijn nog met enkele andere in onderhandeling)
Voor weekend bezoekers een party night, zaterdag vermaak en nog veel meer.
Snackwagen is ook aanwezig.

leonoudewesseli 02-09-2009 14:38

ik ga zeker komen met 3 auto's ( golf cabrio, caddy 232pk, T2 79' )

leon

Ernst747 03-09-2009 13:21

Quote:
Originally Posted by leonoudewesseli
ik ga zeker komen met 3 auto's ( golf cabrio, caddy 232pk, T2 79' )

leon


Gaaf, alle drie aparte wagens...leuk dat je aanwezig bent!!

Smelvin 03-09-2009 22:32

Zijn er nog mensen die gaan vanaf Zuid-Holland (omgeving: Rotterdam, Delft, Zoetermeer)

Zodat we achter elkaar erheen kunnen.
Zit te twijfelen om te gaan maar mijn VW vrienden gaan maar 1 dag en ik wil het hele weekend maar ga natuurlijk niet alleen.

loco-vr6 04-09-2009 12:41

Quote:
Originally Posted by Smelvin
Zijn er nog mensen die gaan vanaf Zuid-Holland (omgeving: Rotterdam, Delft, Zoetermeer)

Zodat we achter elkaar erheen kunnen.
Zit te twijfelen om te gaan maar mijn VW vrienden gaan maar 1 dag en ik wil het hele weekend maar ga natuurlijk niet alleen.


een hele kudde komt vanuit die kant :D ( schiedam e.o.) stuur ff pm :thumbup:

Theowob 04-09-2009 22:06

Volgens de knmi wordt het toch een mooi weertje.

donderdag 10 september tot en met zondag 13 september 2009
Grote kans op rustig nazomer weer. Temperaturen ruim boven normaal.

vwteam 04-09-2009 22:36

Laat het dit jaar dan maar eens een keertje mee zitten Theo :cool:
Als er nog mensen zijn die zich in willen schrijven wees er dan snel bij aankomende maandag zal de inschrijving dicht gaan!
We zitten nu op ruim 200 auto's voor op de camping en +/- 310 personen en elke dag komen er nog aanmeldingen binnen :)

De poort zal vrijdag open gaan om 15:00uur voor weekend gasten.
Zaterdag en de zondag voor dag bezoek van 10:00 tot 17:00uur

Tot Volgend weekend :cool:

www.vwteam.nl

OakgreenVR6 04-09-2009 23:01

Dan heb ik nog net op tijd (gisteren) de mail uitgestuurd naar onze clubleden om gezellig mee te gaan naar deze weekendmeet. :)

Ik ben er dit jaar dus weer bij, heb er zin in!

Niels16v 04-09-2009 23:08

Me too. :D


All times are GMT +1. The time now is 05:56.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.