PDA

View Full Version : Fietsen jullie ook?


René
21-01-2008, 18:08
Ik heb jarenlang een mountainbike (Giant ATX 830) gehad. Veel aan geprutst en voorzien van dure onderdelen en na verloop van tijd begon het Freeriden mij steeds meer aan te trekken...

Volgas overal vanaf door bossen, heuvels, maar ook door centrums en steden. Geen trap was te hoog of te steil en altijd zonder helm of andere beschermende kleding :screwy: :D

Totdat ik werd aangereden door een auto en de fiets totall loss was. Geld gekregen van de verzekering, nieuw frame gekregen, maar verkocht omdat ik voor de resto van mijn ex golf 1 aan het sparen was...

Onderdelen beetje bij beetje verkocht, en niet echt meer wezen fietsen...


....Totdat mijn oude klasgenoot zijn fiets te koop aanbood aan mij. Deze was voorzien van een Noleen Downhill voorvork welke ik ooit had gekocht.

De fiets gekocht voor het luttele bedrag van 35 euro, gestript en het frame en voorvork in een grote doos in de garage opgeborgen...om ooit weer een keer een nieuwe fiets te bouwen.

Vandaag dus begonnen aan de fiets. Het frame (Giant ATX 840) had ik al helemaal kaal gehaald met de welbekende GAMMA verfafbijt en is vandaag gespoten in de kleur : Motip Matzwart :D

De voorvork ligt inmiddels ook helemaal uit elkaar en wordt ook matzwart gespoten. Eigenlijk ben ik van plan de hele fiets matzwart te maken.

Ik zit te denken aan een schakelgroep van Shimano XT en de remmerij moet ik nog even bekijken. Misschien de -voor mij- vertrouwde Magura HS33 hydraulische remmen.

Qua banden zal het wel weer lekker breed worden. Zit te denken aan een maatje 2.34 :cool:

Zal van de week wel eens wat foto`s posten van de fiets in opbouw en een foto van mijn verbouwde Giant die ik krom heb gereden tegen een auto...


Hebben jullie ook een soortgelijke hobby?

chris
21-01-2008, 18:15
Nee :D

Auke
21-01-2008, 18:25
Ik heb 1 jaar gefietst op een gazelle instinct alles varvangen voor goed spul vervolgens gaan fietsen om de 11- stedentocht te kunnen fietsen. Toen ik dit gefietst had was er geen uitdaging meer. Vervolgens kwam het golf1 project en straks nog 1 geen tijd meer, afgelopen zomer slechts 1 keer op en neer naar stad groningen gefietst is een stukje van 80 km daarna weer in de schuur gehangen en daar hangt ie nog. :redface:

René
21-01-2008, 18:29
Ja precies..ik heb hetzelfde, toen ik mijn rijbewijs haalde en met de Golfjes begon ging het ineens heeel langzaam met de fietshobby. Op zich jammer, want het was super voor de conditie en altijd erg gezellig en je kreeg echt een enorme kick als je een mooie sprong maakte o.i.d.

Wil het toch weer een beetje oppakken die hobby....was altijd leuk om te doen.

evilnyntje
21-01-2008, 18:34
Alleen naar de kroeg en terug, met een mooie Gazelle opafiets. Omdat het moet, liever fiets ik helemaal niet.

RubenD
21-01-2008, 18:35
Ik fiets doordeweeks elke dag in Arnhem. Maar das gewoon een fiets met 2 om 3 versnellingen in de naaf. Zo'n oude Raleigh :tongue:

Hij moet tot aan de zomer heel blijven. Dus hoop dat ik het haal, met me ene remmetje die vast slaat als ik te hard rem :screwy:

Maar dat bedoel je niet helemaal of wel?

Edit: Deze fiets is tevens mijn bierfiets voor Arnhem. In Raalte heb ik er ook nog een staan, met in elk wiel een slinger maar wel werkende verlichting :D

retro hans
21-01-2008, 18:40
Heb een nieuwe fiets van jk lemans gekocht.

Fiets ik mee van huis naar de kroeg en naar het Heerderstrand meer niet.

komt er dus eigenlijk op neer dat ik gewoon lui ben.Maar moet zeggen dat ik het wel erg knap vindt.Gisteren nog richting het Harde de knobbel (grote berg bij ons)gereden stikte van de fietsers omhoog en weer terug gingen ze.moet er zelf niet aan denken..

groetn hansie :D

Benji
21-01-2008, 18:56
Ik fiets ook eigenlijk nooit meer, heb nu een Koga Alulight (volgens mij). Mijn broertje werkt namelijk bij de fabriek ;)

Ook heeft mijn broertje veel fietsen voor de hobby, en stuk voor stuk hele, hele mooie!
Mocht je informatie over remmerij en derieuren en dergelijke willen, met zijn 'visie' erover, dan kan ik je zijn mail adres wel doorgeven als je wilt? ;)

Jetta Fireandic
21-01-2008, 19:00
ik gebruik m'n fiets {Gazelle Impala :D } eigenlijk ook alleen maar om naar de kroeg te gaan, maar verder eigenlijk niet, ik ben trouwens wel van plan om deze zomer op de fiets naar it werk te gaan :D :thumbup:

Groeten

berendd
21-01-2008, 19:05
idem hier rene..

heb ook nog een raleigh mt 500 in de schuur liggen met deore xt en HS-33 erop..

moet een nieuwe vork op en nieuwe tandwielen en ketting... maar heb er gewoon geen zin in en geen geld voor (over) op het moment.

Split52
21-01-2008, 19:06
Heb een Giant cadex mtb staan (nog de oldschool paars witte) maar inmiddels al volgens mij 3 jaar niet gefietst!

René
21-01-2008, 19:09
Het frame:

http://i229.photobucket.com/albums/ee299/renekloeze/Afbeelding-1.jpg

Een hardtail....persoonlijk vind ik dit veel lekkerder fietsen dan een fully. Vooral wheelies maken met een hardtail vind ik stukken lekkerder.

berendd
21-01-2008, 19:09
ik heb nu ook een hard front... das dus echt ruk

René
21-01-2008, 19:11
Hahaha dat is inderdaad helemaal niets;)

Zal morgen wat foto`s maken van de voorvork. `t is zo eentje met dubbele kroonplaten. Heb hem ooit gekocht voor 150 euro, omdat Noleen failliet was. Vroeger kostten ze 1200 gulden!

Arne
21-01-2008, 19:12
Ik heb een Full Carbon fully, 2006 Trek Fuel EX 9.5. Nog wat dikker afgemonteerd, met een Fox voorvork en bijna alleen maar Bontrager XXX carbon. Nieuwwaarde 7500 euro, heb m relatief gezien voor een prikkie gekocht :D

René
21-01-2008, 19:14
foto`s van arne?

Gijs
21-01-2008, 19:18
Hier heb ik ook al een aantal jaar een B1 staan. Ik had 'm gekocht om door de Vughtse hei te fietsen, en dit heb ik ook wel een paar gedaan, maar nu staat ie alweer een tijd stil omdat er flinke speling op het balhoofd- en wiellagers zit. :redface:

Verder staat er natuurlijk ook een bierfiets (Gazelle Primeur :rock: :D)

G-eert-40
21-01-2008, 19:36
vorig jaar een zilveren giant gekocht met 21 versnellingen (shimano) en olie geveerde voorvork en remschijven rondom. heb er alleen maar een paar keer op gefiets, niet echt mijn hobby :D.

hehe een bierfiets hoort erbij.

Erik
21-01-2008, 19:37
Hier ook een B1. Paar honderd kilometer gefietst en nu hangt ie stof te happen in de garage. Geen tijd/zin om eens een dagje weg te gaan ermee.

Arne
21-01-2008, 22:44
Zo een:

http://www.trekbike.co.uk/2006/bike_images/fuel_ex9-5.jpg

Frame is helaas stuk, is een nok van de achterderailleurkabel afgebroken op de topbuis. Koop nooit meer een carbon frame :S

Fiets staat nu al een half jaar stof te happen, zonde eigenlijk. Ben van plan om hem deze week eens weg te brengen om te kijken of ze het kunnen maken. Vorige eigenaar van de fiets die bij een fietsenzaak werkte zou het regelen maar die laat niks meer van zich horen, eikel.

Probleem bij Trek is dat je levenslang garantie hebt, maar die wordt alleen verstrekt aan de eerste eigenaar. Hij moet dus de afhandeling doen.

Als 't niet gemaakt kan worden koop ik een hardtail alu xc frame.

sanderz
21-01-2008, 22:46
Heb een Raleigh al een jaar of 8 inmiddels geloof ik, fiets eigenlijk alleen als het weer 15 graden plus wordt anders veel te koud. In het verleden nog wel eens aan de Jan Jansen classic meegedaan misschien dit jaar weer.
http://www.volksforum.com/albums/files/2/9/5/9/AAAA0010.JPG
Inmiddels zijn de ze banden vervangen voor slicks omdat ik alleen maar op verhard rij.

Edition-Blue
21-01-2008, 22:49
Fietste eerst altijd heel wat af op mn batavus.
Maar sinds mn rijbewijs maakt ie niet veel km meer.

Mitta
21-01-2008, 23:40
Ik fiets nog elke dag naar school/werk... aangezien ik pas 6 Feb. af ga rijden:P Daarna zal de fiets ietsje vaker stil staan...

Jurgen Santana
21-01-2008, 23:51
http://www.giant-bicycles.com/_upload_nl/bikes/models/zooms/2008/Terrago-3-DISK_2008_white-b.jpg

Dit is mijn daily, had eerder schijfremmen voor en achter op de fiets dan op mijn auto:D

Auto rijden om naar je werk te gaan is helemaal waardeloos in de randstad.

Gebruik de auto alleen voor langere stukken of als de bagage niet in mijn rugzak past.

redbull
21-01-2008, 23:52
fiets nu regelmatig op mn gewone stads fiets batavus.
van de zomer ga ik weer mountenbiken.
heb een scott mountenbike

breadfan83
22-01-2008, 01:39
Ik probeer zo veel mogelijk te fietsen, al laat m'n rug het de laatste tijd steeds minder toe.
In Arnhem heb ik een Renault (schaam) en in Sittard een Raleigh. Bij die tweede is helaas de achtervork ietwat krom, dus die moet ik nog even laten maken. Het schijnt dat dit met een chromoly frame niet echt een kunst is. Verder moet ik daar de derailleurs nog van vervangen. Ook beiden vanwege een aanrijding. Helaas is daarbij de auto er weer snel vandoor gegaan.

Ik fiets voornamelijk door de stad, en het liefst zo hard mogelijk tussen te kleine ruimtes door. :D

Beetje kleine foto van de Renault, maar 't is wel duidelijk:
http://www.renaultoloog.nl/fiets_beat_r1_2005.jpg

Deze lijkt op de Raleigh die ik heb. Het model is iig gelijk, alleen zitten hier weer wat andere plaatjes op:
http://www.freemanscycles.co.uk/images/bikes/Raleigh/MTRAXX1.jpg

blomdegekste
22-01-2008, 06:45
Ik heb al een paar jaar steeds moutainbikes van het merk proflex....Wat later door k2 overgenomen is!!!!!!!!!!
Eerst een proflex reptiler (verkocht aan me broertje)
http://www.volksforum.com/albums/files/1/7/7/8/repltilb.jpg
toen een proflex beast(verkocht aan me maatje)
http://www.volksforum.com/albums/files/1/7/7/8/marktplaatsdiv011.jpg
en heb nu een proflex 857 voor op de weg(met semi slicks)
http://www.volksforum.com/albums/files/1/7/7/8/bikescoot002.jpg
en een k2 proflex 5000!!!!!!!!!!!!!!
http://www.volksforum.com/albums/files/1/7/7/8/k2proflex001.jpg
Met nog een klaarliggend setje magura hs 33 evo 2 remmen...
http://www.volksforum.com/albums/files/1/7/7/8/k2proflex002.jpg

Sjeesbeest
22-01-2008, 07:07
ik heb een snorfiets ....... geldt dat ook :P

van de "normale" fiets is de ketting vastgeroest ..... hehehe

Marcski
22-01-2008, 09:29
dit is mijn woon-werkvervoer;
http://www.cycle-life.com/cargo/data/img1/sc-07sub10.jpg

26", lekker nerveus maar ideaal voor in de stad, zeker met de 1" slicks die ik er nu om heb zitten
maar als het regent pak ik toch meestal de auto ;)

Tjeerd
22-01-2008, 12:43
Ik ben 2 jaar geleden met deze begonnen:

http://www.volksforum.com/albums/files/1/1/8/8/CIMG1279.jpg

Na wat upgrades ook een ander frame gekocht, laten poedercoaten, en sticker laten maken:
http://www.volksforum.com/albums/files/1/1/8/8/CIMG4504.jpg

De dag voor worthersee vorig jaar kreeg ik een ander frame binnen en heb ik hem snel omgebouwd:

http://www.volksforum.com/albums/files/1/1/8/8/CIMG4507.jpg

Maar zo'n fully beviel me niet zo goed, dus nu heb ik de boel op een carbon Giant mcm frame zitten, heb ik alleen nog geen foto's van.

Gertjan
22-01-2008, 13:20
Hm...fietsen? Mijn niet gezien.
Ik ben een 100% luie donder dus ik ga met de Tomos snorfiets naar de kroeg :woowoo:

Sgt. Peppers
23-01-2008, 13:06
Ik fiets door Amsterdam, en naar het station doordeweek als ik naar school moet.
Verder wielren ik op een op maat gebouwde Gazelle racefiets afgemonteerd met Campagnolo onderdelen :)

berendd
23-01-2008, 13:16
voor woon-werk heb ik een good-old 3speed Union dat fiets toch het lekkerst zoon ouwe lullenfiets. en je krijgt geen spetters op je rug of broeken tussen je ketting..

en tis ook maar een km of 10 door de suburbs dus lekker op het gemakje..

Misha
23-01-2008, 13:23
ik heb zo'n soort ding, gebruik 'm 3 a 4 keer per week om naar het station te fietsen.
de andere 1 a 2 keren rijdt ik met de jetta naar school, en int weekend naar werk :)

http://nadekomma.files.wordpress.com/2007/10/omafiets_2.jpg

blackphantom
23-01-2008, 14:05
Heb ook een mountainbike, een giant ben alleen het type vergeten, heeft er inmiddels 15.000 km opzitten was fanatiek bezig met het crossen door bossen, vering voor en achter lekker hard, wel disc brakes grote dikke schijven, binnenkort maar weer een onder het stof vandaan halen en weer een mooi bos op zoeken :)

Volkswagen.com mountainbikers meet?

Alberto
23-01-2008, 15:48
ik fiets van huis naar de school van mijn zoon en helemaal terug ook nog .
als ik vrij ben ;)
op de fiets van mijn vrouw ... inc mantje aan het stuur :thumbup:

Boeie
23-01-2008, 16:41
Ik wil soms een rondje trappen op mijn Giant Terrago FS1 met enkele modificaties (lees: andere voorvork, zadel, stuur/stem/pen etc, Shimano klikpedaaltjes)...

corrado-usa
23-01-2008, 19:51
fiets niet veel meer vroeger fietste ik veel meer.

Alberto
23-01-2008, 19:55
fiets niet veel meer vroeger fietste ik veel meer.
heen en weer naar school zeker ruurd :D

corrado-usa
23-01-2008, 19:58
heen en weer naar school zeker ruurd :D


hellemaal goed :D dat is lang geleden ;)

Berserker
24-01-2008, 09:03
Fietsen en ik gaan niet samen:

http://85.17.151.88/107250001-107300000/107299801-107299900/107299874_5_Uaz4.jpeg

Siem
24-01-2008, 11:59
Heb een aantal jaar fanatiek gemountainbiked, had een santos scc03 volledige XT afgemonteerd. Magura Lock-out voorvork erin. Ridley stuur en zadelpen etc. Velgen waren volgens mij van richey met ceramische laag. Zodat mijn hs33 remblokjes harder sleten dan de velg waardoor de velg langer mee ging.

Op een gegeven moment ging ik er ook mee freeriden of crossen :screwy: hoe je het wil noemen, samen met pjvl_G60 en later ook met joey_G40 een cross baan aangelegt waar we vaak te vinden waren.
Toen ik eenmaal bijna 18 was en niemand meer aan mountainbike deed, heb ik de fiets verkocht voor een auto. Nu 2,5 jaar later nog geen spijt van, al zou ik wel weer graag een keer beginnen met fietsen. :D

JurgenEdition
24-01-2008, 15:01
Fietsen??? Was da??? :screwy:

Richard
24-01-2008, 16:09
Had laatst een fietser op de motorkap.. telt dat ook?

RATFINK
24-01-2008, 19:13
Ik zie alleen maar ATB's ;)

Doe meer aan cruisen :cool:

http://85.17.151.25/93000001-93050000/93045001-93045100/93045096_6_OqqK.jpeg

Marcski
24-01-2008, 19:40
dan moet je toch beter kijken ;)

Larsv5
24-01-2008, 21:15
Ik zie alleen maar ATB's ;)

Doe meer aan cruisen :cool:

http://85.17.151.25/93000001-93050000/93045001-93045100/93045096_6_OqqK.jpeg


Zoiets ga ik bestellen en twee collega's van me ook... Echt vet...!!!

RATFINK
24-01-2008, 21:29
dan moet je toch beter kijken ;)

mmmmm

18 ATB/Race
9 normale
1 cruiser

:woowoo:

Alberto
24-01-2008, 21:58
mmmmm

18 ATB/Race
9 normale
1 cruiser
1 Dames fiets met mandje

:woowoo: :D

Richard
24-01-2008, 22:07
ooh en heb zo'n electra beachcruiser.. gekocht in een opwelling

RATFINK
24-01-2008, 22:16
ooh en heb zo'n electra beachcruiser.. gekocht in een opwelling

Oh je weer zo'n meeloper :D

rutger16v
24-01-2008, 23:19
na lang zeuren heb ik er ook maar 1 gekocht voor mn vriendin.
ze had geen eisen, als ie maar roze was whaha

http://i98.photobucket.com/albums/l269/rutger_02/beach2.jpg

Marcski
25-01-2008, 09:03
heb er ook aan zitten denken zelf een cruiser te bouwen, kennis van me heeft het een tijdje gedaan en wilde wel een frame voor me lassen, maar hier in Den Haag ben ik hem waarschijnlijk binnen een kwartier kwijt :(

knarfmk1
25-01-2008, 10:55
Kheb deze zelf gemaakt, uit alleen standaard fietsonderdelen, met dubbele koplampen onderaan het voorwiel :D

http://www.volksforum.com/albums/files/2/5/6/9/DSC02568.JPG

brengt me elk weekend weer naar de kroeg!

Siem
25-01-2008, 11:28
zo'n caferacer heb ik ook,
alleen dan in de kleuren van mijn auto :D

Richard
25-01-2008, 12:32
Oh je weer zo'n meeloper :D

tja 5 jaar geleden toen niemand zo'n ding had..

RATFINK
25-01-2008, 19:17
tja 5 jaar geleden toen niemand zo'n ding had..

Ja in Friesland lopen ze behoorlijk achter :D

Michiel86c
25-01-2008, 23:39
Hier twee fanatieke bikers.
Ik zelf heb een Klein Pinnacle (oud of retro :D ) en mijn vriendin een Canyon Yellowstone 5.0

http://www.volksforum.com/albums/files/5/6/P1010845.JPG

breadfan83
26-01-2008, 04:28
ze had geen eisen, als ie maar roze was whaha

Dat is me toch een beetje tè gretig... :rolleyes:

Ow, je bedoelt de fiets...? :D

Marcski
26-01-2008, 14:52
o ja, dit heb ik ook nog staan maar eigenlijk al een paar maanden niet aangeraakt (mede door het weer);
http://85.17.151.19/174950001-175000000/174975601-174975700/174975625_5_aeTL.jpeg

rutger16v
26-01-2008, 20:46
Dat is me toch een beetje tè gretig... :rolleyes:

Ow, je bedoelt de fiets...? :D

onder andere de fiets ja :D

erwinvr6
28-01-2008, 23:45
heb vorig jaar het mountainbiken weer opgepikt naar 3 jaar niet gebiked daarvoor 11 jaar waarvan 8 jaar wedstrijden op b-one en american eagle in oktober een nieuwe cube ltd team gekocht en dit jaar weer een aantal wedstrijden rijden

Neill_s
02-02-2008, 21:49
Ook ik ben sinds vorig jaar weer gaan fietsen. Eigenlijk had ik het jaar dáárvoor al de draad weer opgepakt na 10 jaar niks, maar toen gooide een hernia na één keer fietsen roet in het eten. (nee, had niet met het fietsen te maken.... ;) ) Met een goede begeleiding van een fysiotherapeut (ex mountainbike-licentiehouder :D ) kan ik weer lekker fietsen, morgen ga ik weer een paar rondjes in Dorst, ligt bij mij "in de achtertuin" :) eigenlijk moet ik aan een softtail, maar dit rijd veel lekkerder :D
De fiets is weinig bijzonders, wel een handgemaakt frame, lekker kort en licht, heerlijk wendbaar dus!

http://i6.photobucket.com/albums/y231/CustomC/fiets001.jpg

Grz Niels

Jan-Jelle
16-03-2009, 21:25
dit topic maar weer eens omhoog.

ikzelf fiets alleen maar, is ook mijn grote hobby.

wat ik nu heb:
1: Gazelle Playa op CST racebandjes (te koop/te ruil)

2: altra Luxor (Daily) op schwalbe marathon XR

3: Gazelle No.8 ongeveer 50 jaar oud, nu in restauratie. misschien interesse in een topic hierover?

foto's volgen

Bootje
16-03-2009, 21:46
jep

mtb helaas minder merk frame FOCUS.. maar wel LX afgemonteerd

Ivo's
17-03-2009, 15:02
zelf een frame laten bouwen uit columbus-airplane alu.
crossmaxx erin met GEAX tubeless rubber erom, HS33 erop en Sram schakelsysteem.

mn pa heeft nu een no-name MTB uit scandium laten maken, Crossmaxx UST disc SL Premium erin, GEAX tubeless erom, discbrakes van magura en ook Sram schakelsysteem.

golf3freak
17-03-2009, 16:00
Rij sinds vorig jaar op een gazelle vuelta (race fiets).

Jan-Jelle
17-03-2009, 16:06
@golf3freak; zo'n gele? vriend van mij heeft er ook zo een, erg leuk om mee te rijden.

geezer
17-03-2009, 16:12
Ik rij een Trek waarvan het frame en de naven nog orgineel zijn. Alles afgemonteerd met shimano XT, magura marta SL
En mijn cafe racer is ook een Trek en heb alle verlichting op batterijen (ja jonge-lui)
Mijn festival racer is een gazelle omafiets voorzien van 90 rode ledjes in het achterspatbord :)

Ik was vorige week ook aan het knoeien met remschijven voor de MTB, na 5min ging het al mis :D
http://img256.imageshack.us/img256/3260/14032009d.th.jpg (http://img256.imageshack.us/my.php?image=14032009d.jpg)

terug naar de tekentafel, heb al wel een bbs e50 remschijf maar die is wat zwaardar :tongue:

Jan-Jelle
17-03-2009, 16:16
Ik rij een Trek waarvan het frame en de naven nog orgineel zijn. Alles afgemonteerd met shimano XT, magura marta SL
En mijn cafe racer is ook een Trek en heb alle verlichting op batterijen (ja jonge-lui)
Mijn festival racer is een gazelle omafiets voorzien van 90 rode ledjes in het achterspatbord :)

Ik was vorige week ook aan het knoeien met remschijven voor de MTB, na 5min ging het al mis :D
http://img256.imageshack.us/img256/3260/14032009d.th.jpg (http://img256.imageshack.us/my.php?image=14032009d.jpg)


aii, dat lijkt niet erg best :(

maybe pics van die 90 rode ledjes? waarop aangesloten? batterijen?

geezer
17-03-2009, 16:20
gelukkig alleen de schijf naar de knoppen, maar weet inmiddels waar het aan lag.
foto van de ledjes heb ik niet meer. Had 2 rijen van 45, elke 2 ledjes gekoppeld aan een weerstandje. En dat was vervelend werk, maar nu verlicht je wel de hele straat :D

golf3freak
17-03-2009, 17:39
@golf3freak; zo'n gele? vriend van mij heeft er ook zo een, erg leuk om mee te rijden.


Ja zo,n gele erg fijn fietsje

golf3freak
17-03-2009, 17:46
http://www.volksforum.com/albums/files/6/9/0/4/gazellevuelta.bmp

marcel #2
17-03-2009, 18:42
Dit topic nog nooit eerder opgemerkt.

Ik fiets geregeld, ik had eerst een mountainbike maar die had ik alweer snel verkocht en een Peugeot race fiets weer gekocht.

Zo één is het
http://fotos.marktplaats.com/kopen/5/a0/N0CjPsEMGuVYOo0g5XPlXw==.jpg

Jan-Jelle
17-03-2009, 18:45
zo'n vuelta is idd een lekker fietsje..

@Marcel, is ook lekker zo'n oud beestje, heb ik ook nog gehad. ligt nu uit mekaar en onderdelen zijn te koop, aluminium wielset, derrailleur V+A, remmen, gearshifters. bij interesse PM!

knedel16vweber
17-03-2009, 18:54
Fietsen jullie ook?

nee sorry, als ik naar de kroeg ga loop ik terug ;)

VolkswagenRacing
17-03-2009, 19:35
Fietsen zelf duurt me allemaal veelste lang, ga naar de supermarkt in de zelfde straat nog met de auto :)

Maar sinds en jaar toch een verslaving erbij, mtb-en en geen suffe tour ronde van een paar uur maar gewoon even lekker keihard door de bosjes knallen. Was regelmatig in de bossen bij westerschouwen/haamstede te vinden op het mtb parcour. Helaas door een bekken shift :mad: even uit de roulatie, hoop dat ik snel weer mag.

Wegens de leuke dollar koers toendertijd een mooie amerikaanse fiets aangeschaft, een rockmachine. Ben er heel tevreden mee en hoop hem snel weer te kunnen gebruiken
http://www.12gotrading.nl/img_bikes/big/Wildfire.jpg
xt afgemonteerd manitou vork en een hoop truvative en richie onderdelen en dat voor een leuke prijs.

rommeke
18-03-2009, 01:38
ik heb een aude oma fiest waar de band al 4 maande lek van is dus die staat stof te happe.
Dan heb ik ook nog een giant boulder shok voor naar de kroeg te gaan als ik zin heb anders ga ik te voet en kruipend terug.

en dan heb ik nog een gazelle (nogwa) beetje atb achtige fietske om beetje te gaan crosse zal er morge ff een foto van make

en als ik echt geen zin heb om te fietse dan bel ik de taxi

Heleen
18-03-2009, 06:51
Ik had ook een mountainbike tot mijn (inmiddels ex) vriend hem niet op slot zette... Hij werkte pal naast een kamp en een AZC (wat overigens absoluut geen beschuldiging is maar een onschuldige opmerking... ). Hij is later nog wel eens gespot maar de politie durfde niet zo goed op het betreffende terrein te gaan kijken.

Ik heb nog wel een frame van een Cita route 66 staan waarvan ik mijn hoofd had gehaald dat ik die ooit nog eens op wilde knappen. Daar zit ook praktisch geen motor meer onder. Dankzij dezelfde ex eigenlijk. Mannen... :rolleyes:

Edward
05-05-2009, 09:41
via fietsplan een Cube gekocht, ben van plan te fietsen naar t werk met goed weer.
Is nl 17 km een rechte weg en met tegenwind is dat alles behalve lachen. Valt het stuk tegen dan heb ik een wapen om bij de lage vuursche off-road te gaan.

vw team extreme
12-05-2009, 00:43
Geen fiets meer maar wil het weer oppakken en hier er 1 kopen:

http://www.thechopperdome.nl/ (TheChopperDome)

HotWheels
29-06-2009, 05:58
Ik heb een cube LTD (volledig XT afgemonteerd). Maar fiets niet veel meer.

http://94.100.114.189/289650001-289700000/289691401-289691500/289691423_5_394E.jpeg

Nu een maatje ook een fiets heeft gekocht, hoop ik 't weer op te pakken!

Heleen
29-06-2009, 08:13
Ik fiets ook! Maar dan wel op mijn verrotte studentenfiets :D en alleen als ik in Breda moet werken, en natuurlijk met boodschappen doen, uitgaan, etc. Maar goed, even to the point, ik zal dit topic eens even doorlezen als ik weer thuis ben. Want er zijn plannen ontstaan om weer een mountainbike aan te schaffen na lange tijd zonder te hebben gezeten, ik wil er eigenlijk alleen liever geen duizenden euro's aan uitgeven (want ik loop al hard dus drie keer in de week fietsen zal er niet bij zijn, eerder 1x per week/2 weken) en er staan hier vast wel ergens tips...

Dirk
29-06-2009, 11:14
Ik fiets ook! Maar dan wel op mijn verrotte studentenfiets :D en alleen als ik in Breda moet werken, en natuurlijk met boodschappen doen, uitgaan, etc. Maar goed, even to the point, ik zal dit topic eens even doorlezen als ik weer thuis ben. Want er zijn plannen ontstaan om weer een mountainbike aan te schaffen na lange tijd zonder te hebben gezeten, ik wil er eigenlijk alleen liever geen duizenden euro's aan uitgeven (want ik loop al hard dus drie keer in de week fietsen zal er niet bij zijn, eerder 1x per week/2 weken) en er staan hier vast wel ergens tips...

Zaterdag nog over de Haagdijk, toch!?


Ik fiets eigenlijk nooit, alleen als ik naar de stad ga met de intentie om aanzienlijke hoeveelheden bier tot mij te nemen.

Vroeger wel veel gefietst vooral op de Giant MCM Carbon Teamframe, compleet XTR afgemonteerd, vering Rockshox Judy Xl, Spinergy 4 spaaks carbon wielen en nog wel wat leuks. Oh ja en bij een fietsenmaker gewerkt dan moet je wel iets met fietsen doen....

Christiaan
29-06-2009, 11:18
fiets.... fiets......

Staat volgens mij ergens tussen de stapels onderdelen / velgen in de schuur :D

ErikvanBilsen
29-06-2009, 11:22
Ga ongeveer 1 x Mountainbiken in de week (á 2 uur)
en Fiets ongeveer 1 x per week naar school (á enkel 35 min)
Verder bezorg ik nog om de week de krant en dat komt gemiddels uit op 3 uur fietsen per week

B-ram
29-06-2009, 14:49
naar de kroeg...terug meestal lopend:P

richard-polo
29-06-2009, 15:31
ik fiets elke dag wel een paar kilometers.. waarom? ja omdat ik het leuk viind :thumbup:
scott mountenbike :)

starsky
29-06-2009, 21:25
Kheb alleen een caferacer..

Heleen
30-06-2009, 12:23
Zaterdag nog over de Haagdijk, toch!?




Yep! Het wordt wel tijd voor een bakfiets of zo, ik snap niet eens hoe ik thuis ben gekomen met al die tassen van de markt.. In elke hand drie stuks of zo :D

Roy 1.6
30-06-2009, 20:08
Ik fiets alleen naar de kroeg. Maar meestal ga ik met de golf heen, als het gezellig is loop ik naar huis en haal de auto de dag erna op. :thumbup: :beer:

breadfan83
30-06-2009, 22:36
De mijne ziet er nog niet zo uit als deze, maar ongeveer dit is wel het doel als ie klaar is:

http://bmxmuseum.com/image/002_copy68_lg.jpg

Dyno Compe uit 1988. :D

ArjenE
30-06-2009, 22:38
mijne: :D

http://94.100.114.35/364650001-364700000/364684201-364684300/364684296_6_PWOm.jpeg

De Pul
30-06-2009, 23:02
Maar meestal ga ik met de golf heen, als het gezellig is loop ik naar huis en haal de auto de dag erna op. :thumbup: :beer:
me too, of ik crash bij m'n broertje die woont wat dichter bij de horeca..... :thumbup:
(omdat ik anders nog wel eens m'n linker en rechterbenen in een knoop heb zitten is naar m'n huis toch 3km sjokken)

Dexter
01-07-2009, 09:30
Alleen naar de kroeg en naar plaatsen waar de Vento niet komen kan.

@ De Pul: mooi onderschrift!

Moses
01-07-2009, 13:11
Ik heb een fietsje wat ik nog moet opknappen. Gaat vast een 'projectje' worden :)
Vorig jaar als wrak gekocht en nog maar ongeveer 40 km gefietst en dat na minimaal 12 jaar niet te hebben gefietst (zere poepert).

Jan-Jelle
01-07-2009, 15:05
paar weken terug nieuwe Trek T300 opgehaald! dagelijkse fiets, 24 versnellingen, v-brakes, heerlijk!

eteuben
01-07-2009, 15:47
Ha, 1x per jaar als mijn auto voor de APK met beurt is. Anders niet....

sanderz
01-07-2009, 17:06
http://i266.photobucket.com/albums/ii242/Sanderz28/diverse/11-22-05_01JJ8A.jpg

golf3freak
13-12-2010, 19:14
http://www.volksforum.com/albums/files/6/9/0/4/PA180011e.jpg
tevens te koop
me commencal

Rick
13-12-2010, 19:32
Mijne:
:thumbup:
http://www.boer-tweewielers.nl/foto_09/giant/metro_cs_2_hr_bl.jpg

XXL Frame :D

richard3golf
13-12-2010, 19:34
heb tijden een giant boulder gehad, keihard zonder vering, die toen verkocht en een merida matts tfs 800-d gekocht.
goed fietsje maar kreeg een half jaar later me rijbewijs :D .
nu alleen nog een bus/kroeg fiets die ook erg goed bevalt :thumbup:

dit was me fietsie

http://www.merida-bikes.com/nl_nl/bike/2010/32/MTB+Hardtail/Matts+TFS+XC+800-D

alleen dan in het zilvergijs :thumbup:

vdWal.
13-12-2010, 19:43
De mijne ziet er nog niet zo uit als deze, maar ongeveer dit is wel het doel als ie klaar is:

http://bmxmuseum.com/image/002_copy68_lg.jpg

Dyno Compe uit 1988. :D

gaaf ding!

zelf jaren een kuwahara gehad 1,5 jaar geleden ongeveer verkocht aan het bmxmuseum.nl

http://94.100.122.39/1182100001-1182150000/1182105801-1182105900/1182105897_6_B-Ow.jpeg

VW_Mannetje
13-12-2010, 20:52
Fiets alleen op m'n werk, en heb thuis alleen een motorFIETS staan :P

B-ram
13-12-2010, 20:59
wat voor werk doe je dan dat je daar fietst. Ik fiets alleen naar de kroeg:P

VW_Mannetje
13-12-2010, 21:07
wat voor werk doe je dan dat je daar fietst. Ik fiets alleen naar de kroeg:P

Nou ja, af en toe dan he :D
Als ik naar boord moet om zo een grijze schuit te repareren.

En fietsen doe ik mooi van de zomer wel in m'n uitgeholde neger :D

Benji
13-12-2010, 21:17
Mijn nieuwe aanwinst :D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs588.ash2/151092_1523329164134_1261766638_31176737_1198682_n.jpg

En mijn 'daily'

http://i45.photobucket.com/albums/f77/Benji-GT/Mtb/IMG_4518.jpg?t=1292271828

golf3freak
13-12-2010, 21:25
specificatie,s van de fietsen benji

breadfan83
13-12-2010, 21:25
Mooi gerold / gekwast. :D

Benji
13-12-2010, 21:50
Mooi gerold / gekwast. :D

:tongue:

Specs:

Cube Stereo Pro
HPA 7005 Advanced Hydroform DTC Triple Butted, FSP 4-Link-System
Rock Shox Revelation RLT Air 2-step 120/150mm, Motion Control, PopLoc, 15mm axle
Fox Float RP23 BV 190mm length
FSA Orbit Z 1.5R semi-integrated
Syntace Vector 2014 318 Lowrider Oversized
Syntace F149 Oversized
Syntace P6 Aluminium 34.9mm
RFR Trail Shape 0.1 M
Shimano FC-M552 2-Piece 42x32x24T, 175mm, 3x10 speed
Shimano Integrated BB
Shimano Deore XT RD-M773 Shadow 10-speed
Shimano SLX FD-M661-10, Top Swing, 34.9mm 10-speed
Hayes Stroker Ryde hydr. Discbrake (180/180mm)
Hayes Stroker Ryde hydr. Discbrake (180/180mm)
Shimano SLX SL-M660-10 Rapidfire-Plus, 10-speed
Shimano CS-HG81 11-36T, 10-speed
Shimano CN-HG74 10-speed, 110 links
Sunringlé Ryde XMB DTC wheelset 15mm/X12
Sunringlé Ryde XMB DTC wheelset 15mm/X12
Sunringlé Ryde XMB DTC wheelset 15mm/X12
Sunringlé Ryde XMB DTC wheelset 15mm/X12
Schwalbe Fat Albert Front Kevlar Triple Compound 2.4 Snake Skin
Schwalbe Fat Albert Rear Kevlar Triple Compound 2.4 Snake Skin
n.v.t.
Black white red
Incl. Cube Neopren Chainstay Protection
SPD 540 pedalen

Hier wil ik nog wel het één en ander aan veranderen, waaronder de remmen en het crankstel. Andere banden zijn onderweg :thumbup:

De Focus Black Raider LTD 2010

RST Omega 100 vork
HS33 velgremmen
Alexrims x2100 wielen met Deore naven
Deore groepset, ketting is vervangen voor XT
SPD 520 pedalen
Schwalbe Smart Sam

Goedkopere afmontage e.d. dus als de Cube, maar hier ben ik dus ook mee begonnen MTBen. Vandaar nu een nieuwe betere fiets. En ook gelijk een fully vanwege het stuiteren :thumbup:

golf3freak
14-12-2010, 13:38
thnx.
Ja iedereen begint toch op een minder afgewerkte fiets.
Maar die cube ziet er kwa kleuren combo echt stoer uit :thumbup: :thumbup:

Marcski
14-12-2010, 13:55
mijn daily, '74er Batavus fixed gear;
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs107.ash2/38687_141102835914526_100000444318114_333169_3514095_n.jpg

Benji
14-12-2010, 14:15
Echt cool zo'n Fixie. Mijn broertje, top-fietsmaker, en ik zijn er ook 1 aan het bouwen. Het frame heb ik een poosje terug al gespoten. Deze is nu als basis matzwart, met hoogglans zwart op de bovenbuis. De wielen zijn ook al binnen, deze zijn chroom en worden voorzien van gekleurde spaaknippels. Wanneer hij klaar is zal ik wel een foto maken.

Marcski
14-12-2010, 15:04
ik heb deze van de zomer ff snel in elkaar gezet omdat het frame van mijn stadfiets te slecht aan het worden was, maar nooit spijt van gehad. Het was even wennen, vooral in stadsverkeer, maar ik wil echt niks anders meer voor woon/werkverkeer :)

LRR
14-12-2010, 15:21
Om even op de topictitel terug te komen:


Het liefst zo weinig mogelijk, bij iedere keer dat ik hem gebruik moet ik de banden
oppompen....dan weet je hoe vaak die gebruikt word !!

Vind zo'n BMX wel ultra-cool (vroeger zelf ook 2 gehad, waaronder een mooie grijze Peugeot met gele accenten). Misschien ooit nog een marsrode/zwarte bouwen als de GTI klaar is !! ;)

Snert
14-12-2010, 15:32
Umm Ik fiets ook wel eens!

4 keer per jaar en dan alleen als het echt mooi weer is :)

http://i287.photobucket.com/albums/ll154/Rensjebree/fiets.jpg
http://i287.photobucket.com/albums/ll154/Rensjebree/77289960.jpg

Rubenn
17-12-2010, 16:46
dikke fiets!

Ik vind alleen af entoe zaterdag's nacht naar het centrum.. anders niet.

daelman
18-12-2010, 18:16
Marathonuitvoering:

http://lp1.pinkbike.org/photo/3594/pbpic3594538.jpg

race uitvoering met groffe banden :D

http://lp1.pinkbike.org/p4pb4924161/p4pb4924161.jpg

http://lp1.pinkbike.org/p4pb4924162/p4pb4924162.jpg

http://lp1.pinkbike.org/p4pb4924165/p4pb4924165.jpg

Frame gekocht bij s-tec duitsland.
En dan opgebouwd met onderdeeltjes van de vorige fiets.

pace rc31 magnesium vork
sun ringle wielen (oude tune naven)
x.0 achterderrie + gripshifters
sram red koersvoorderrie
xt crank 26/38 ofzo
koerscassetje voor in de winter
extralite remhendels
steinbach remmetjes met elastomeer :clap:
tune speedneedle of becker carbon zadel
syntace f99 stuurpennetje
low budget fake carbon bbb stuurtje (wel licht)
xtr pedaletjes
en gouden kmc kettinkje
afhankelijk van het weer de banden:
continental mk 2.2 met witte rand (beige ondertussen)
of continental twister ss / explorer ss

grtz :)

Benji
18-12-2010, 19:18
Net fietsje! Onder de 10 kilo zeker? ;)

Hier nog even een nettere foto van mijn Stereo. Gisteravond voorzien van nieuwe 2.4 banden, heb hiermee ongeveer 500gram bespaard :D Ook zit er nu een carbon spatbordje op.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs802.snc4/68216_1546147894588_1261766638_31219607_1169298_n.jpg

daelman
19-12-2010, 13:55
Net fietsje! Onder de 10 kilo zeker? ;)

]


Met de andere bandjes duikt ie normaal ietsje onder de 9.

Heb hem een keertje aan 7.5kilo gehad maar dat was een volledig andere set up. :D

Ebut
19-12-2010, 13:59
Soms pak ik de fiets. Laatste tijd veel minder, want moet nieuw achterwiel, as/lagers zijn kapot.

Sparta Bad Bullet.

http://i2.photobucket.com/albums/y25/Ebut/sparta_bad_bulletjpg_.jpg

MKII Vr6
27-12-2010, 22:25
4 jaar na mijn auto ongeluk ben ik weer gaan kijken voor een MTB.
Het is deze geworden:

http://94.100.116.166/731200001-731250000/731234001-731234100/731234030_5_pL1y.jpeg

De fiets weegt 10,6kg, en xt afgemonteerd.

Paul GTI 16V KR
27-12-2010, 23:02
ik heb een auto gekocht zodat ik niet hoef te fietsen :D

VwJarnoGT
27-03-2011, 11:39
Af en toe spring ik ook nog weleens op de bike! :D

http://lp1.pinkbike.org/photo/2041/pbpic2041055.jpg
http://lp1.pinkbike.org/photo/2041/pbpic2041041.jpg
http://lp1.pinkbike.org/photo/1338/pbpic1338217.jpg

En zo staat ie er nu bij..

http://lp1.pinkbike.org/p4pb5968421/p4pb5968421.jpg

golf3freak
27-03-2011, 12:20
Net en nieuwe fiets en trek 2.1 shimano 105 afgemonteerd. Handig als je schoonvader fietsenmaker is. Me meiske rijd op en trek madone 3.1wsd ultegra afgemonteerd.

JeeWee
12-12-2012, 18:24
gouwe ouwe topic, rij op een challenge focus ligfiets!

Jeff
12-12-2012, 18:32
4 weken geleden een Bulls 7008 gekocht. Aluminium, vering en schijfrem voor, Shimano Deore LX en een versleten zadeltje. Prijsje was 3 tientjes. Niet gejat. Eerste eigenaar (Kreder). Topfietsje. Heerlijk om op te fietsen.

ewcaddymk1
12-12-2012, 18:47
gouwe ouwe topic, rij op een challenge focus ligfiets!
ligfiets ,doe maar lekker lui :D

zelf van mijn 8e tot mijn 20e aan fietscross gedaan daarna nog 2 jaar trainer daarna aan het huis bouwen begonnen dus fietsen hoo maar
fiet nu alleen maar op de gazelle van mijn vrouw met het zitje voorop

vdWal.
12-12-2012, 19:06
heb heel wat jaren versleten op deze kuwahara:

http://img543.imageshack.us/img543/7277/08072007143.jpg

uit eindelijk verkocht aan het nederlands bmx musuem omdat ik hem niet meer gebruikte
en ik er toch zeker van wou zijn dat die gespaard zou blijven :tongue:

daarna jaren een bierfiets gehad omdat school met OV ging
en nu sinds 1,5 jaar een create bike om weer wat conditie te krijgen

http://img40.imageshack.us/img40/292/dsc0277ub.jpg

Ronal_Driver
12-12-2012, 19:16
Fietsen, maar dan wel in het seizoen hou niet zo van fietsen in de kou

Heb zelf een giant tcr composite 105 afgemonteerd

http://i47.tinypic.com/o90ax5.jpg

ewcaddymk1
12-12-2012, 19:26
verdorie begint toch weer te jeuken bij die foto van de kuwahara
ben zelf begonnen met een batavus met trommelrem achter :screwy: toen ook een nieuwe kuwahara ET van pa en ma gekregen daarna redline pl20, GT Proseries ex Corine Dorland (is daar wereldkampioen mee geworden),redline RL20 met flightcranks waarvan twee keer de de as kapot getapt en 2 keer het frame gelast.
nu helemaal niks meer liggen alleen nog wat oude shirts en een redline broek
laatst de wall of fame naar het oud ijzer gebracht met verdraaide one piece cracks kapot gesprongen velgen en sturen.

Ruud
12-12-2012, 19:42
ik heb 3 rocky mountain element met scandium frames en carbon achter bruggen. maar heb geen tijd om te fietsen :D

renshoff
12-12-2012, 20:03
Zelf heb ik een Bertelotti scorpione volledig shimano 105 afgemonteerd. Inmiddels 2x elfstendentocht gefietst maar voornamelijk mooi weer fietser :D

obimaster
12-12-2012, 20:09
heb heel wat jaren versleten op deze kuwahara:

http://img543.imageshack.us/img543/7277/08072007143.jpg

uit eindelijk verkocht aan het nederlands bmx musuem omdat ik hem niet meer gebruikte
en ik er toch zeker van wou zijn dat die gespaard zou blijven :tongue:

daarna jaren een bierfiets gehad omdat school met OV ging
en nu sinds 1,5 jaar een create bike om weer wat conditie te krijgen

http://img40.imageshack.us/img40/292/dsc0277ub.jpg

die klinkers die er liggen zijn toch ancienne belgique koperbruin van steenbakkerij vande moortel
sorry voor de off topic
mvg

vdWal.
12-12-2012, 20:18
verdorie begint toch weer te jeuken bij die foto van de kuwahara
ben zelf begonnen met een batavus met trommelrem achter :screwy: toen ook een nieuwe kuwahara ET van pa en ma gekregen daarna redline pl20, GT Proseries ex Corine Dorland (is daar wereldkampioen mee geworden),redline RL20 met flightcranks waarvan twee keer de de as kapot getapt en 2 keer het frame gelast.
nu helemaal niks meer liggen alleen nog wat oude shirts en een redline broek
laatst de wall of fame naar het oud ijzer gebracht met verdraaide one piece cracks kapot gesprongen velgen en sturen.

mooi lijstje fietsen!

zelf nooit aan het echte crossen toe gekomen wel veel buiten het fietspad geweest :tongue:
maar mis het fietsje nog wel steeds heel erg!

EDIT:

geen idee wat voor stenen het zijn die dingen liggen er al zolang als dat ik kan lopen :D

Rick
12-12-2012, 20:19
Fiets?

http://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0&feature=youtu.be

De Pul
12-12-2012, 20:27
Fiets?

http://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0&feature=youtu.be
crap,die is niet bang.....

Ronal_Driver
12-12-2012, 20:47
Fiets?

http://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0&feature=youtu.be

Kan niet goed wezen voor zon fiets, dingen zijn zo stijf als maar zijn kan.
Om nog maar te zwijgen over wat zon ding kost :rolleyes:

vdWal.
12-12-2012, 20:54
maakt het filmpje niet minder leuk! :cool:

ewcaddymk1
12-12-2012, 21:01
freestyle gebeuren vroeger ook wel geprobeerd maar is echt niet goed voor de velgen ,freestyle fietsen hebben niet voor niks meer spaken

Zollie
12-12-2012, 21:26
http://www.vosfietsen.nl/images/race_Garnelli/garnelli_wit.JPG

Garnelli, wit, Ultegra afgemonteerd en Mavic ksyrium elite wielen. Mooiweerfietser, maar als het mooi is kom ik aan de 120 per week.

Hiervoor een Gazelle Champion Mondial, helamaal DuraAce 7400. Heerlijk fietsje, nu op kleiner CM frame omgebouwd voor de vriendin :)

Ruud
12-12-2012, 21:36
Dit zijn onze bikes.
De eerste is van mij zelf.
De tweede is van mijn zoon en de derde van mijn dochter.
en ze zijn allemaal redelijk goed afgemonteerd. ;)

http://www.volksforum.com/albums/files/2/5/4/3/italiemei2012023.JPG

http://www.volksforum.com/albums/files/2/5/4/3/italiemei2012024.JPG

http://www.volksforum.com/albums/files/2/5/4/3/italiemei2012025.JPG

Ronal_Driver
12-12-2012, 21:50
maakt het filmpje niet minder leuk! :cool:

Nee dat zeker niet, maarja wel een beetje zonde van zon fiets, frame alleen kost al tussen de €4500 en €5500

Rick
12-12-2012, 21:54
Nee dat zeker niet, maarja wel een beetje zonde van zon fiets, frame alleen kost al tussen de €4500 en €5500

Pietsje meer, in de beschrijving staat dat de fiets zo'n £10.000,- kost (Zo'n €12.500,-)

Tjaap
12-12-2012, 21:59
Ach joh. Betaald door pinarello en wd40 zo te zien

Tjaap
12-12-2012, 22:00
Pietsje meer, in de beschrijving staat dat de fiets zo'n £10.000,- kost (Zo'n €12.500,-)
Fiets=/=frame

Jelle-Mk1G60
12-12-2012, 22:01
Fietsen, bweik!
Daar hangt geen motor aan

Rick
12-12-2012, 22:02
Fiets=/=frame

:confused:

ewcaddymk1
12-12-2012, 22:06
gouwe ouwe topic
het stof is er aardig af zo te zien :D

JeeWee
12-12-2012, 22:10
http://i299.photobucket.com/albums/mm313/JeeWeetje/tn_IMAG0072.jpg

meer ligfietsers hier? Ik gebruik de mijne voor woon werk verkeer. Nu in totaal 1x gewassen, verder niet veel speciaals, gewoon een daily zeg maar!

Zollie
12-12-2012, 22:17
Een roeifiets lijkt me ooit nog eens wat :) Heb jaren vrij (zeer) internsief geroeid, combineren met het door polders sjezen lijkt me wel wat :)

http://images.volkskrant.com/weblog/www/pub/mm/tempest/5920/Image/roeifiets.jpghttp://www.heeresboatservice.nl/catalog/images/Roeifiets.gif

Erik Baas
12-12-2012, 23:05
Simpel, licht fietsje, trefwoorden: biljartclub, kroeg, zwemmen in Markermeer, etc. ;)

http://www.volksforum.com/albums/files/2/9/2/6/0/CopyofIM013017.jpg

g-loudertje
12-12-2012, 23:29
Fiets bijna elke dag op mijn werk...
Ben operator in de haven van Rotterdam. Grote terminal dus niet leuk om alles te lopen.

http://img24.imageshack.us/img24/482/img0645ad.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/24/img0645ad.jpg/)

Stangetje ertussen gelast want hij ging een beetje doorzakken :D

geezer
13-12-2012, 21:52
Mijn Trek Elite 9.8 Carbon
http://farm9.staticflickr.com/8353/8269807713_bc13706dee_c.jpg

Tjaap
13-12-2012, 22:08
Stangetje ertussen gelast want hij ging een beetje doorzakken :D
Hahaha. Dat heb ik een keer gehad met de fiets van mijn moeder. Sprong van een stoep af en krak. Bovenste stang door en stuur tegen het zadel aan.

ewcaddymk1
13-12-2012, 22:15
Hahaha. Dat heb ik een keer gehad met de fiets van mijn moeder. Sprong van een stoep af en krak. Bovenste stang door en stuur tegen het zadel aan.
sloper :D

g-loudertje
13-12-2012, 23:37
Hahaha. Dat heb ik een keer gehad met de fiets van mijn moeder. Sprong van een stoep af en krak. Bovenste stang door en stuur tegen het zadel aan.

Dat was hier ook aan de hand :D

Wheelies met een damesfiets gaat niet heel lang goed :thumbup:

LRR
14-12-2012, 09:39
Bovenste stang door en stuur tegen het zadel aan.

En dan maar hopen dat er niks fragiels tussen het stuur en de zadel zit :D

SpeedieD
14-12-2012, 13:36
Ik fiets ook een beetje in de bossen:
http://img822.imageshack.us/img822/7715/dsc02933dj.jpg

Mijn full carbon Bulls Black Adder Team.

Steilheck
14-12-2012, 13:45
Als jong volwassene:

GIOS Torino frame met verchroomde voorvork en bewerkte lugs.
Campagnolo Record afgemonteerd

Was een ideale tour/racefiets.

JeeWee
19-12-2012, 20:20
http://hollandbikeshop.com/fietsverlichting/busch-muller-fietsverlichting/busch-muller-ledverlichting/busch-muller-led-koplamp/busch-muller-voorlicht-big-bang-140-lux/

'k zoek nog een goede voorlamp voor m'n fiets, zag dat er op bovenstaande link ook al xenon beschikbaar was! cool! Beetje prijzig alleen haha!

Iemand nog wat ideen voor een goede lamp, liefst op batterijen?

De Pul
19-12-2012, 20:39
dit wat JW?

http://www.knivesandtools.nl/productimages/photogallery/photos/maglite-magled-2d-staaflamp-ML7737-61-255DS-d1.jpg
een goede lamp,op batterijen,plus je kan er nog een beuk mee uitdelen als iemand de peren wil nemen met je fiets.

JeeWee
19-12-2012, 21:11
haha! MAG dat?

De Pul
19-12-2012, 21:13
haha! MAG dat?
van mij wel :D:D

sander_beer
19-12-2012, 21:20
Canyon YELLOWSTONE 5.0 W 2012

http://www.canyon.com/img/outlet/A1025335_img_big.jpg

goed genoeg voor wat ik er mee doe

Edward
20-12-2012, 00:01
dit wat JW?

http://www.knivesandtools.nl/productimages/photogallery/photos/maglite-magled-2d-staaflamp-ML7737-61-255DS-d1.jpg
een goede lamp,op batterijen,plus je kan er nog een beuk mee uitdelen als iemand de peren wil nemen met je fiets.

:thumbup:

ar1g3
02-01-2013, 15:33
Leuk topicje hier!

Ik doe aan wielrennen in de jeugdcategorie. Ben tweedejaars Junior, en ben vorig jaar pas begonnen. Dus direct gestart bij de junioren wat vrij hard is. Heb direct problemen gehad met de knieen door overbelasting dus de eerste helft van het seizoen compleet naar de vaantjes. Dan midden Juli mijn eerste koers gereden en daarna er nog 3 gereden in de zomer. Dan wijsheidstanden operatie gehad dus de herfst was ook geen vette qua trainen enz. Ik wil wel even duidelijk maken: 20km meerijden is mijn record, daarna werd ik uit koers gezet. Moet dus nu een goede winter doen dat ik in het begin van het seizoen beter meekan. En maar hopen dat ik weer geen blessures heb zodat ik een beter jaar kan doen en koersen kan uitrijden.
Gelukkig was ik ervoor gewaarschuwd dat het onmogelijk zou zijn om al direct koersen uit te rijden, dus de teleurstelling was minder groot.

Dan, mijn fiets..
Is de ideale voor mij, op maat besteld dus heb me helemaal laten opmeten. Zit dus perfect. Ik kan in quasi stilstand bochten van hondertachtig graden doen op een gewoon standaard fietspad om maar te zeggen hoe goed die fiets zit.
Het is een Museeuw MC-6 rood-zwart met een Campagnolo Centaur Carbon Red groep op. Deze groep raad ik ook iedereen aan, is een geweldig groepje.
Wielen zijn Campagnolo Khamsin met momenteel Vittoria Rubino's op en Schwalbe binnenbandjes. In de zomer zitten er Schwalbe Lugano's op. Ik zweer bij Schwalbe, da's het allerbeste van het allerbeste! Heb nog nooit een platte band gehad tijdens een koers, en tijdens trainingen af en toe als de banden al meer dan 4 maand oud waren. Eigenlijk moet je ze veel vroeger vervangen, zeker als je intensief gebruik maakt van je fiets zoals ik doe. In de zomer zit ik een 12 uur per week in het zadel, en niet altijd de beste wegen.

Wel hier een fototje:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/521289_3696034492410_10729528_n.jpg

En eentje van tijdens een koers:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/308460_4008856952776_1629166791_n.jpg

Heb ook nog een MBT, een Trek 4300. Lekker relatief goedkoop gekocht tweedehands.

Fiets?

http://www.youtube.com/watch?v=7ZmJtYaUTa0&feature=youtu.be
Echt zonde van zo'n fiets, ik zou een hele technische uitleg kunnen geven waarom je dat niet zou mogen doen met een carbon fiets maar misschien interesseert het jullie niet :)

Siem
02-01-2013, 21:06
Heb ook een aantal jaar fanatiek gemountainbiked. Helaas het plezier er in verloren en gestopt. Heb altijd gefietst op een Santos scc03 carbon. (shimano xtr afgemonteerd)
Vorige jaar nog een American eagle gekocht maar niet veel meer mee gefietst en ook verkocht.

Voorbeeld foto (mijn frame was met rode accenten en magura hs33 remmen, keramische velgen)
http://www.volksforum.com/albums/files/4/6/4/3/santos.png

Er zijn wel weer plannen voor een nieuwe fiets, wielren of freeride.

Pieter_Ibiza
02-01-2013, 21:59
Jazeker. Ik heb een racefiets (Giant) en een 29-er (Focus Cypress). Inmiddels aan het trainen om in mei 3x te Mont Ventoux zien te beklimmen voor het ms fonds. Zie www.klimmentegenms.nl en www.facebook.com/pieterborgaatklimmentegenms.

Bernhard
22-03-2013, 19:35
Leuk topic! Ben zelf (ja het bestaat!) 1e fiets technicus. 4 jaar opleiding gedaan op innovam nieuwegein. Dit is mijn laatste project. Deze mtb heb ik op maat gemaakt voor mijn vriendin:

Speclist:

Frame: Rocky mountain instinct alu
Voorvork: Marzocchi Bomber z2 atom 80
Demper: Manitou
Balhoofd: FSA Orbit
Stuurpen: RaceFace Steamride XC 70mm (vrouwenmaat )
Stuur: RaceFace Atlas ricer (ingekort)
Zadel: Selle Italia X2 Lady
Zadelpen: Noname 26.8
Zadelpenklem: Rocky Mountain
Crankset: RaceFace next LP
Trapas: Shimano UN-72 73-113
Shifters: Shimano LX
Derraileurs: Shimano LX
Remhendels: Shimano LX
Remmen: Shimano LX
Cassette: Sram X0 pg990 red spider
Ketting: KMC 9l Gold
Naven: Shimano XT
Spaken: Dt swiss zwart
Velgen: Alexrims
Banden: Vredestein Ultralight Grinder 26x2.10
Kabelset: BBB chroomlook
Grips: Sram
Bidonhouder: Tacx foxy


http://imageshack.us/a/img716/1056/img2965pp.jpg
http://imageshack.us/a/img838/1867/img2955qy.jpg
http://imageshack.us/a/img703/2012/img2956dc.jpg
http://imageshack.us/a/img255/9861/img2962d.jpg
http://imageshack.us/a/img716/1056/img2965pp.jpg
http://imageshack.us/a/img585/4755/img2953dp.jpg
http://imageshack.us/a/img707/4029/img2954tw.jpg


zo was die eerst :D Alle bushings en bouten zijn vervangen. Zelf ook de voorvork Marzocchi bomber z2 atom 80 geserviced :thumbup:
http://imageshack.us/a/img35/3949/img2570l.jpg

Ruud
22-03-2013, 19:38
Kijk dat is mijn merk ;-) rocky mountain

Bernhard
22-03-2013, 19:56
weinig mensen die het kennen, maar het is de buggati onder de fietsen :thumbup: geen massaproduct zoals giant, trek, cannondale ect.
(niet dat die merken slecht zijn hoor! Heb zelf ook cannondale :D )

foxmanvos
22-03-2013, 20:10
Wat is fietsen?
Het is denk ik serieus 22 jaar geleden dat ik op een fiets heb gezeten haha.

Pieter_Ibiza
29-05-2013, 11:33
Hier ook een fanatiek racefietser. Vorige week maandag zelfs op de Mont Ventoux geweest:

Kort verslag van de maandag, de dag van Klimmen tegen MS:
’s Morgens om 5 uur ging de wekker (niet super geslapen, zenuwen?). Even rustig wakker geworden en toen toch een bakkie koffie genomen. Nog even lekker genoten van het Franse brood en toen gaan omkleden. Om 06.15 zijn we op de fiets met een groep vertrokken richting Malaucene voor de 1e beklimming. Op onze camping zaten we toevallig met veel meer KTMS-ers. Super gezellig dus. We hadden ook met de auto kunnen gaan, alleen dan start je met koude spieren. Niet zo verstandig aangezien het na het startschot gelijk bergopwaarts gaat.

Bij de start:
http://i43.tinypic.com/ixs55y.jpg

Zoals beschreven even een lekker half uurtje warm gefietst (het was ’s ochtends nog best koel). Rond 6.45 uur kwamen we aan bij de startboog. Klokslag 7 uur vertrok de vrachtwagen met alle bevoorrading al toeterend naar boven. Het was dus begonnen.
De 1e beklimming was dus vanaf Malaucene. Echt een hele mooie beklimming en qua zwaarte van de 3 staat deze op plaats 2. Vooral het begin is goed te doen en er zijn diverse stukken waar je enigszins kan bijkomen. Het klimmen ging best goed moet ik zeggen en in 2 uur en 5 minuten stond ik op de top in de sneeuw. Dat was best frisjes:
http://i41.tinypic.com/2vud4lx.jpg

Snel wat foto’s gemaakt, de winterkleding aangetrokken en afgedaald naar chalet Reynard waar een verzorgingspunt was ingericht. Even wat gedronken en gegeten en snel verder afgedaald naar Bedoin. Dat werd hem even niet. Na 10 km was ik 3 lekke banden verder en totaal chagrijnig. Zoiets werkt behoorlijk slecht op mijn humeur. De oorzaak (bleek achteraf) is dat ik waarschijnlijk te veel geremd heb en een verkeerd velglint (beschermlint tussen de velg en de binnenband) had. Deze kan te warm worden en kan dan wat vervormen en dus scherp worden. Gelukkig hadden we nog een stel reservewielen bij, dus maar het complete achterwiel vervangen. Hierna geen problemen meer gehad gelukkig.

Beneden bij Bedoin omgedraaid en begonnen aan de klim, wat een hel was dit. Deze was echt loodzwaar. Totaal geen stukken waar je kan bijkomen, overal steil. In 2 uur en 12 minuten was ik uiteindelijk weer boven voor de 2e keer. Maar best wel gesloopt. Vanaf Chalet Reynard is het nog zo’n 7 kilometer naar de top, 7 kale kilometers. Probleem is ook dat je de top dan al lang ziet en dan moet je nog zo’n stuk. Dat is behoorlijk zwaar Maar we zijn boven gekomen. Met deze beklimming ben ik tot het gaatje gegaan, bijna echt compleet gesloopt. Maar wel boven gekomen:
http://i44.tinypic.com/dotqtu.jpg

Daar weer afgedaald en terug naar Chalet Reynard, daar de afslag richting Sault genomen voor de laatste beklimming. Onderweg al te horen gekregen dat dit de makkelijkste zou zijn (op de laatste 7 kilometer na dan). Gelukkig was dit zo. Het is ook de langste klim qua afstand, maar totaal geen echte steile stukken. Dat was wel even lekker. Het was wel de saaiste beklimming. Grote stukken alleen maar tussen de bomen door en weinig verkeer. Maar opeens bij een bocht was daar chalet Reynard weer gelukkig. Even op adem gekomen en alle moed verzameld voor de laatste 7 kilometer naar de top! Over Sault heb ik ongeveer 2,5 uur over gedaan.
Maar wat een gevoel geeft het dan dat het gelukt is, onbeschrijflijk. Je staat gewoon met tranen in je ogen:
http://i40.tinypic.com/fyeuj4.jpg

Ronal_Driver
29-05-2013, 13:31
Heerlijke fietsen die TCR's ik heb zelf de composite uitvoering van 2012 en ben er erg goed over te spreken

Skeez
29-05-2013, 13:43
Heb voor dagelijks gebruik een Vanmoof, beetje customized.
http://imageshack.us/a/img163/692/vanmoof3.jpg

Als hobby een chromen Chinetti (nog niet helemaal af) en een carbon Giant Cadex 980 C.
http://imageshack.us/a/img543/7917/chinetti5.jpg

Style
29-05-2013, 17:07
IK zal jullie maar sparen met een foto maar ik heb een echte
Rat Look Oma fiets :D
Waar ik zo weinig mogelijk gebruik van maak ;)

LRR
29-05-2013, 17:27
Sinds kort ook in het bezit van een Cube Attention 29 (2013), moet zeggen dat het MTB'en goed bevalt. De vrouw heeft er ook ééntje, dus gezellig samen fietsen !!

De Limburger
13-11-2013, 18:43
Sinds vandaag eigenaar van een Canondale handmade racefiets, frampje is parelmoer wit, en afgemonteerd met groep van Shimano Ultegra, Ritchy zadelpen, stuurpen en stuur. Shimano ultegra remmen en naven. Flydecks ook van Shimano Ultegra, en een Carbon voorvork. Wat een wereld van verschil van fietsen vooral als je bedenkt dat de fiets compleet 8.3Kg weegt. Heerlijk. Fijn fietsen van de zomer. Foto komt nog.

De Limburger
14-11-2013, 18:39
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1468564_656519744370408_847640989_n.jpg

Hierbij de foto!

NielsDub
14-11-2013, 22:00
heb heel wat jaren versleten op deze kuwahara:

http://img543.imageshack.us/img543/7277/08072007143.jpg

uit eindelijk verkocht aan het nederlands bmx musuem omdat ik hem niet meer gebruikte
en ik er toch zeker van wou zijn dat die gespaard zou blijven :tongue:

daarna jaren een bierfiets gehad omdat school met OV ging
en nu sinds 1,5 jaar een create bike om weer wat conditie te krijgen

http://img40.imageshack.us/img40/292/dsc0277ub.jpg

VET die Kuwahara, ben in '82 op m'n 8e begonnen met een rode BMX met terugtraprem van zo'n 15 kg (da's hééééél veel voor zo'n klein fietsje. Kreeg later een cr-mo Hawk van krap 8 kg, wist niet wat me overkwam.... Geweldig! Paar jaartjes op gecrossed en daarna ook nog eigenlijk tot m'n 20e op rondgecruised. En toen ongeveer kwam de MK1 in beeld :D
De Hawk is een jaar of 5 terug bij t grof vuil beland. Nu eeuwig spijt van....
Jongensdroom was altijd (en stiekum soms nog wel 's) een gele GT Pro met blauwe Skyway Tuff Wheels etc. :tongue:

vdWal.
15-11-2013, 07:08
is leuk speelgoed! heb soms wel spijt dat ik de fiets weg gedaan heb
maar goed hij is op een leuk plekje terecht gekomen dus vind het wel oke zo..
kunnen helaas niet alles bewaren :D

had de fiets van mijn opa gehad nog voor ik kon fietsen ongeveer
paar jaar op de vliering gelegen in het begin omdat die nog te groot was
overigens geen idee wat het deed kwa gewicht de kuwahara

golfje_295.000
15-11-2013, 08:17
heb 3 fietsen, die ik iedere keer met de beste voornemens aanschaf, om er vervolgens niks mee te doen.
eerste is trek 1.2 alpha, vrij simpele fiets, ook niet geweldig afgemonteerd, shimano tiagra geloof ik. (allemaal voorbeeldfoto`s)
http://i1130.photobucket.com/albums/m528/golfje_295000/T2eC16RHJHkFFmPLLSUBSTHHkOOMg60_851_zps87a674ff.jpg (http://s1130.photobucket.com/user/golfje_295000/media/T2eC16RHJHkFFmPLLSUBSTHHkOOMg60_851_zps87a674ff.jpg.html)
betere versie is de cannondale: afgemonteerd met shimano ultegra, sanmarco zadel. eigenlijk heel fijn fietsje. mischien na de winter toch weer eens gaan oppakken :rolleyes:
http://i1130.photobucket.com/albums/m528/golfje_295000/525x525px-LL-27c7b462_vbattach376_zps6611dd18.jpg (http://s1130.photobucket.com/user/golfje_295000/media/525x525px-LL-27c7b462_vbattach376_zps6611dd18.jpg.html)

en voor naar de supermarkt heb ik nog een giant hybride geval.

bobby-digital
22-11-2013, 13:18
Binnekort nieuwe lamp bestellen om 's avonds ook nog wat te zien, onderstaande gevonden op amazon made in china. kwaliteit prima en 1800 lumen, flinke tiet licht dus:)

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00A6KD2QS/ref=cm_cr_ryp_prd_ttl_sol_0

1977MK1Ty
22-11-2013, 16:56
Nou.... En of dat ik fiets.

Sterker nog, met een zakenpartner bouw ik POWER bikes. Wij maken elektrische mountainbikes (en elk type andere fiets) Niet standaard met zo'n 250 watt 25 km/per uur motortje maar 48Volt 1000 Watt fietsjes die boven de 50 kunnen of een dikke wheelie :thumbup:
Super ervaring, iedereen die een proefrit op onze demo's heeft gemaakt is verkocht. Ook degenen die fietsen haten....

lkocken
24-11-2013, 10:59
Mijn kroegfiets met ingebouwde navigatie (ik vraag me wel eens af hoe ik ben thuisgekomen maar mijn fiets weet dan de weg)

http://i182.photobucket.com/albums/x131/lennartkocken/diverse/17DDE59D-3D5B-4367-B7DA-4656A6648797_zpsypmlvmbc.jpg

NielsDub
11-12-2013, 22:12
Eindelijk verlaat Sinterklaas kado ontvangen: Kuwahara BMX, gevonden op MP.
Op laten sturen en dan is t maar afwachten wat je krijgt...... En t valt 100% mee! Weinig roest, dus s kijken hoe ver we komen met een flinke dot chrome polish... Jaren 80 fiets, vermoedelijk een Laserlite, maar dat moet ik nog ff uitzoeken. Een echte survivor. Volledig origineel nog, chroom frame. Super blij mee!

EnVeeZee
11-12-2013, 23:20
Eindelijk verlaat Sinterklaas kado ontvangen: Kuwahara BMX, gevonden op MP.
Hoe tof is dat...
Kuwahara, daar reed ik vroeger bmx-wedstrijden op!

Helaas veel te weinig tijd voor de fiets maar ik heb zelf een trek top fuel 8 voor de betere bosritten:
http://www.bikesportnews.de/sites/default/files/training/Trek_Top-Fuel-8_GB.jpg

VWmotion
17-12-2013, 09:19
Ik heb nog een GT tour "Jamie Bestwick" pro stuntfiets staan!

vdWal.
17-12-2013, 09:33
Eindelijk verlaat Sinterklaas kado ontvangen: Kuwahara BMX, gevonden op MP.
Op laten sturen en dan is t maar afwachten wat je krijgt...... En t valt 100% mee! Weinig roest, dus s kijken hoe ver we komen met een flinke dot chrome polish... Jaren 80 fiets, vermoedelijk een Laserlite, maar dat moet ik nog ff uitzoeken. Een echte survivor. Volledig origineel nog, chroom frame. Super blij mee!

heel misschien heb ik nog een paar nette hoesjes voor stang en stuur
zoals op mijn oude kuwa zaten, mits deze niet al een tijdje door het thuis front zijn weg gegooid.
kan er eens naar zoeken voor je :thumbup:

http://img543.imageshack.us/img543/7277/08072007143.jpg

carbreaker de autosloper
17-12-2013, 10:51
wij rijden vw ees dusss fietsen is voor dummies.......

Style
17-12-2013, 12:44
Als jet mooi weer is elke Zondag met me kleine meisje

Michaelknight
17-12-2013, 14:24
naar de kroeg en terug!

Bernhard
31-12-2013, 11:16
Mijn laatste aanwinst. Echt een compleet verwaarloosde rocky mountain :shake:
Maargoed, genoeg te doen dus. Helaas zit er een deukje in het frame. Daarom bouw ik hem goedkoper op als dat ik van plan was. Maar wel gewoon met degelijk goed spul :thumbup:


http://imageshack.us/a/img138/1438/1crg.jpg
http://imageshack.us/a/img9/2020/t0vq.jpg
http://imageshack.us/a/img191/4482/gngv.jpg
http://imageshack.us/a/img51/9431/uiq9.jpg
http://imageshack.us/a/img585/6290/d9vs.jpg
http://imageshack.us/a/img36/6010/xbp.JPG
http://imageshack.us/a/img62/8922/uz9g.jpg
http://imageshack.us/a/img23/1517/3shk.jpg

T3 fan
01-01-2014, 02:37
Ik vind dat downhill fietsen met zo'n mountainbike wel gaaf
TAK!,,, tak PLAS!,,,plas CHICKIES!,,,chickies radler, radler, radler (en dan ben ik nog alleen ha ha)
Maar hier in Zeeland hebben we geen heuvels,,,,zo plat als de pest hier
En ik heb niemand die mij met fiets naar boven zou willen rijden :D

burteasten
01-01-2014, 12:13
Yes, heb een Cube Streamer en een Bottecchia 29er MTB. Vorig jaar door verbouwingen niet veel aan toe gekomen. Maar ga er in 2014 weer vaak gebruik van maken.

http://www.ab-fiets.com/image/photo_cube-bikes-streamer_1688.jpg

http://www.derks-wielersport.nl/9614/6418-9614.jpg

De Limburger
22-03-2014, 00:56
Mijn fietsje na wat poetswerk en verbeteringen, nu ook met klikpendaaltjes en schoenen. Nieuwe Schwalbe Ultremo banden in de kleur wit. Zoals ik al zei compleet afgemonteerd met Ultegra 2speed voor en 10speed achter Mavic wielenset erin zitten met Mavic naven. Ritchy afmontage, stuur, balhoofd, en zadelpen.

Voor:
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1468564_656519744370408_847640989_n.jpg

Na:
http://www.volksforum.com/albums/files/5/6/1/9/ultegra.jpg
Best netjes toch om gemiddeld 400km op te trappen per maand.

Gr Ronnie

Emiel-64
22-03-2014, 00:58
Vond het al heel wat voor mijn doen dat ik me laatst een 1 jaar oude Gazelle herenfiets had gekocht, maar als ik dit zo zie krijg ik me spontaan een minderwaardigheidscomplex (mooi scrabble woord btw).
Mooi spul!!

De Limburger
22-03-2014, 01:09
Het is ook allemaal niet goedkoop, ik heb mijne custom laten maken, spuitwerk stickers op maat gemaakt frame noem maar op, dan nog alles waar het mee is afgemonteerd kost gewoon veel geld. Maar het is het ook dubbel en dwars waard, als je ziet hoe soepel alles loopt en schakelt dan zie je waar het geld zit. Je hoort de fiets gewoon niet rollen, of als je trapt geluid maken. Als je soms mensen inhaalt dan schrikken ze omdat ze je gewoonweg niet horen.
Ook de snelheden die gehaald kunnen worden is ongelofelijk. ik trap gemiddeld 28-30kmh op de vlakke weg met normaal fietsen. Top wat ik getrapt heb is 57kmh. Dan ga je toch wel eens bedenken om een helmpje aan te schaffen.

bobby-digital
22-03-2014, 12:12
Zijn er nog mensen die zonder helm fietsen ja?....

Mijn Cannondale gaat eruit, moet een racefiets voor terugkomen:)

ben wel klaar met mountainbiken, rij liever op de weg

http://link.marktplaats.nl/m791581597

bobby-digital
09-04-2014, 13:05
Nieuwe fiets:) Concorde 570 Ultegra, Campagnolo afgemonteerd met Easton wielen

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1458419_654020524665488_1617385597_n.jpg

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1511554_653686211365586_1428965203_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1901676_653686248032249_1786818255_n.jpg

Wojtek
09-04-2014, 14:04
Ben best wel een fanatiek fietser. 2013 nog de 11-stedentocht gefietst, 240km in acht uurtjes. Mijn fiets een full carbon Isaac met Ultegra 6800 en Supra c58 carbon wielen.

bobby-digital
09-04-2014, 14:14
net begonnen met racefietsen, daarvoor altijd op de mtb (cannondale) gereden

Maar dat bevalt me prima:)