Log in

View Full Version : Airbag bijrijderskant uitschakelen polo 6N


jetta mk1 '82
13-08-2014, 16:33
Sinds afgelopen maart ben ik vader van een tweeling (twee meiden) en hebben wij een Passat 3BG variant gekocht omdat het wat proppen was om alles in de Leon te krijgen.
Naast de Passat hebben wij een vijfdeurs Polo 6N open
Air uit '97 met 2 airbags en nu wil ik graag de airbag aan de bijrijderskant uit kunnen zetten.
2 maxi cosy's achterin kan eigenlijk niet als je 1.87 lang bent en je knieen niet in het dashboard op wil bergen. :D
Nu is het mogelijk dit via vag com te doen maar dit is mij te definitief omdat de meiden maar heel af en toe mee rijden in de Polo.
Latere types kun je door middel van de sleutel de airbag uitzetten in het dashboard kastje of aan de zijkant van het dashboard.
Nu mijn vraag, is dit (veilig/liefst met originele passende onderdelen) in te bouwen?

DÁ-BRT
13-08-2014, 17:26
Kan je uitzetten via vagcom.

jetta mk1 '82
13-08-2014, 19:50
Kan je uitzetten via vagcom.


Dat weet ik Bert maar dat is definitief (rij niet met de laptop in de rondte ;) )

DÁ-BRT
13-08-2014, 21:24
Er zijn geen andere pasklare oplossingen. Als je de stekker los trekt en er stroom op zet dan gaat hij op storing als je daarna de airbag weer aansluit.

Dit zou ook dan het geval zijn als je er een schakelaar tussen zou zetten. (Rij ook al jaren met Polo's had er ook al naar gezocht in het verleden)

SciroccomTDI
14-08-2014, 13:32
http://www.airbagmodul.eu/de/airbag-simulator/airbag-gurstraffer-simulator.html

Bam :)