PDA

View Full Version : Audi A4 1.8T Avant


Mk1-Addict
06-11-2012, 22:01
**** verkocht ****

Bij deze bied ik aan mijn 2003 A4 1.8T Avant. Deze originele Nederlandse auto heeft nu ruim 115900 km gelopen en is in zeer goede staat.

De auto is sinds januari 2012 in mijn bezit en wordt verkocht omdat deze te klein is/wordt voor ons gezin.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-FE7D84TX-D.jpg

In het afgelopen jaar zijn alle bekende kwalen van de 1.8T preventief aangepakt. Denk aan:
- Motor flushen en oliezeef vervangen in het carter, de kwaal waar veel 1.8T motoren last van hebben
- Tandriem en waterpomp vervangen, waterpomp gaat vaak lekken.
- Vacuumslangen vervangen met klepjes, doordat deze klepjes door vervuiling blijven openstaan kunnen er vreemde klachten ontstaan
- Wisserarmen voorzijde vervangen voor nieuw type met aerowissers. De standaard armen oxideren altijd waardoor de lak loslaat

http://www.mijnalbum.nl/Foto-D4DT7HBX-D.jpg

De auto is voorzien van een 3 spaaks s-line stuur, standaardstuur zit er ook bij.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-4GBZNE74-D.jpg

Af fabriek is de auto geleverd met een sportinterieur met leer en alcantara, dit is nog in perfecte staat.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-XXAGREVO-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-ABEK8UHS-D.jpg

Parkeersensoren aan de achterkant, cruise control, 2 zone climatronic. OEM Xenon lichtunits achteraf ingebouwd.

Auto is gechip-tuned zonder certificaat, duidelijk vlotter dan standaard maar geen opgave van vermogen aanwezig.

Het onderstel is van KW, dit is een variant 1 Inox line, erg comfortabel en perfect te verstellen voor ieders wens

http://www.mijnalbum.nl/Foto-FKDKZYPN-D.jpg

Audio: Becker Indianapolis radio/CD/navigatie/carkit met adapterkabel voor een iPhone4 incl houder. Hertz speakers in het voorportier, Focal BUS25 in de dubbele vloer.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-7JQ4IKHE-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-OVEYDWBT-D.jpg

Auto wordt verkocht met 2 sets velgen:
Zomerset: BBS motorsport in 19” met Bridgestone Potenza RE050 banden in 225/35/19. Voorzijde nieuw, achter 5 tot 6 mm. Deze velgen zijn gespoten in de kleur Iron Grey van Kia, van dit set zie je dus niet snel een 2e.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-KXZWG6TS-D.jpg

Winterset :origineel Audi in 16”met Conti wintercontact TS830 in 205/55/16. Voorzijde nieuw, achterzijde 1 seizoen mee gereden, 7 tot 8 mm

http://www.mijnalbum.nl/Foto-UBNIXXOI-D.jpg

Begin van het jaar heb ik de auto zeer grondig gepoetst. Eerst met klei alle vuil verwijderd, daarna de hele auto gepolijst en met was afgewerkt. Je ziet nu ook als de auto nat is dat de druppels ervanzelf af rollen. De gebruikte spullen zijn van CarClean. Auto is sinsdien alleen nog maar met de hand gewassen.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-YQEV4RFX-D.jpg

Het is uiteraard geen nieuwe auto! Op het dak zit een kras van verkeerd droogmaken en rechtsachter heb ik een stapel stenen geraakt, een paar vieze krassen op bumper en onderlip achterlatend.

De vraagprijs is niet laag, daar ben ik me van bewust. Deze is hoger dan de gemiddelde andere A4 omdat je bij mijn auto voorlopig geen omkijken hebt naar banden en/of grote reparaties.

vraagprijs 10950,=

Mk1-Addict
11-11-2012, 16:04
Up! Uiteraard met NAP, desgewenst met beurt en mobiliteitsgarantie

Mk1-Addict
15-11-2012, 22:40
Mag ook evt zonder BBS velgen!

€9250,=

Mk1-Addict
18-11-2012, 22:28
In beeld...

Mk1-Addict
21-11-2012, 23:05
uppa

Mk1-Addict
29-12-2012, 22:38
Weer in beeld.... Inruil zuiniger/kleinere 5 deurs mogelijk, alleen benzine!

In de beginpost schreef ik dat deze te klein wordt, grote auto komt ipv Sportback.

Mk1-Addict
06-01-2013, 21:14
Op de winterset: €8500

Mk1-Addict
12-01-2013, 13:39
Verkocht aan SvenGTI